6 monet znaczenie karty

6 monet znaczenie karty

6 monet tarot znaczenie

6 monet nazywana jest także 6 denarów. W sytuacji miłości karta chce, żebyśmy przemyśleli, czy jedno z partnerów jest nastawione, aby ofiarowywać i się dzielić. Drugie zaś głównie jest biorcą. Nie jest utrzymana równowaga. Szóstka monet w generalnym znaczeniu przedstawia realną istotę sprawiedliwości i próbę słusznego odtworzenia równego podziału. Człowiek chętnie dzieli się własnymi zasobami, gdyż zależy mu na tym, by życie było tak samo przychylne dla wszystkich. Niczym wybawiciel próbuje oddać to, o czym zapomniał los. Odnajduje w tym spokój ducha. Szóstka monet doradza, byśmy przeanalizowali, czy nie jesteśmy tylko biorcami. Czy bezinteresowna pomoc jest dla nas najważniejsza? Czy odgrywa zasadniczą rolę w naszym życiu?

6 monet a wydarzenia

Nadarzą się okazje do podjęcia działań charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji albo zbiórka jedzenia. Jeśli żyjemy biednie, to prawdopodobnie ktoś da nam wsparcie finansowe.

6 monet a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie służyła nam pomocą. Może to zadziałać w drugą stronę, czyli my pomożemy jej. Forma może być różnorodna – wsparcie mentalne, doświadczeniem życiowym lub niezbędna pożyczka do spłaty kredytu (może wprost przesłać pieniądze bez informowania).

6 monet a związek

Z jednej strony 6 monet wskazuje, że warto zastanowić się nad tym, czy jedno z partnerów nie musi żebrać o zainteresowanie, miłość, gotówkę. Z drugiej aczkolwiek najczęściej pokazuje pomyślne, sprawiedliwe funkcjonowanie związku. Proporcja dawania/brania jest doskonała. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym przypadku czymś naturalnym.

6 monet finanse tarot

Korzystne rezultaty zauważalne dzięki 6 monet to zlikwidowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Ogólnie powodzenie w sferze finansów. Może sygnalizować także wyróżnienie bądź stypendium. Jeżeli obecnie nie brakuje nam pieniędzy, to my powinniśmy przejawiać szczodrość wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

6 monet w miłości

Nowy przedmiot westchnień jest hojny i posiada dużo do zaofiarowania. Pragnie się nami zaopiekować, jest przychylna oraz służy pomocą. Jeżeli po raz któryś związek nie udał się, to warto przeanalizować nasze zbytnio wygórowane oczekiwania. Możliwe, że też byliśmy zbytnio zachłanni, a za mało skorzy do zabiegów na dobro partnera.

6 monet jako karta dnia

Skoncentrujmy się na jakości związków z innymi. Czy ktoś nie wykorzystuje nas, nie dając nic w zamian? Czy czujemy, iż jesteśmy traktowani z wzajemnością? Szóstka denarów podkreśla to, iż we wszechświecie powinien być idealny balans dawanie/branie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę