7 kielichów znaczenie karty

7 kielichów znaczenie karty

7 kielichów tarot znaczenie

7 kielichów nazywana jest również 7 pucharów. Wskazuje na sytuację, w której człowiek ma niemało dróg do wyboru. Zazwyczaj jednakże nic z tym nie robi. Decyduje się pogrążyć w marzeniach, które kojarzą mu się z bezpieczeństwem. Podświadomie wie, że każdy wybór wywoła daleko idące konsekwencje/rezultat. Dlatego preferuje zagłębić się w świecie fantazji. Każda ewentualność zdaje się tak pociągająca, że aż obawia się zrezygnować z nieodpowiedniej. Człowiek chciałby wybrać jak najlepiej. Przeważnie jednakże tak bardzo obawia się nieodpowiedniego wyboru, że rezygnuje z podjęcia go. Karta może opowiadać o tym, że człowiek woli zostać w świecie marzeń z powodu tego, iż założył sobie bezpieczną przystań. Nie jest to odpowiednie rozwiązanie, bo niewykorzystane możliwości znikną na zawsze. Wraz z nimi szansa na zmianę poprawy egzystencji.

7 kielichów w miłości

Dla osób samotnych 7 pucharów pokazuje, że jesteśmy dla drugiej strony tylko opcją jedną z wielu. My z kolei niejednokrotnie śnimy na jawie, widzimy tę osobę przez pryzmat różowych okularów. Należy wiedzieć, iż może to być jedynie fantazja. Tak naprawdę nie znamy dobrze tej osoby. Czujemy się zagubieni. Nie mamy pojęcia, w jaki sposób powinniśmy działać.

7 kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się zbytnią wrażliwością. Zazwyczaj znajduje się w świecie marzeń, dlatego ciężko jej realistycznie ocenić sytuację. Jej nastrój jest niezwykle niejednokrotnie zmienny, co oczywiście przekłada się na zachowanie. Niełatwo nadążyć za tokiem myślenia tej osoby i ją zrozumieć.

7 kielichów finanse tarot

Niezdecydowanie będzie dominować. Na które stanowisko starać się dostać? Jaką firmę wybrać? Kreatywność jest cechą 7 pucharów, dlatego powinno się tworzyć projekty, które wymagają prawidłowo pracującej wyobraźni. Możliwe, że uda to się przenieść na satysfakcję szefa?

7 kielichów a związek

7 kielichów może opowiadać o tym, iż nastąpił okres, w którym będziemy doświadczać miłość na poziomie duchowym. Nie powinniśmy znaleźć powodów do trosk. Jako ostrzeżenie karta mówi, iż mamy problem z oceną rzeczywistości, dlatego łatwo będzie nas okłamać. Trzeba podchodzić do sytuacji na chłodno.

7 kielichów jako karta dnia

Jeśli odczuwamy, że chcemy znajdować się w świecie marzeń, to bez wahania to zróbmy. Pamiętajmy jednakże, że nie może to ciągnąć się zawsze. W przeciwnym przypadku zacznie nam się wydawać, iż wyobraźnia to istotnie rzeczywistość. 7 kielichów mówi o różnorodności i to nas w dniu dzisiejszym czeka. Uczucia, przyjęcia, zabawa.

7 kielichów a wydarzenia

Sytuacje, które nadciągają, będą cechowały się naszym niezdecydowaniem. Pojawi się dużo możliwości wyboru i potrzeba zmiany ustaleń w sytuacjach, które były już skrupulatnie zaplanowane. Nowe sytuacje wymogą na nas wytrwałą postawę oraz zmierzanie do celu.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę