4 kielichów znaczenie karty

4 kielichów znaczenie karty

4 kielichów tarot znaczenie

4 kielichów nazywana jest też 4 pucharów. Człowieka złapała monotonia. Ma wrażenie, że wszystko ma już za sobą, nic go nie zaskoczy. W skrócie-wszystko już przeżył. Co więcej nie jest zbyt zadowolony ze swego życia, przez co nie zauważa jego pozytywnych stron, darów losu. Wszystko utraciło sens – spotkania ze znajomymi, podejmowanie się nowych przedsięwzięć lub też dotychczas zadowalająca praca. Na okrągło myśli o tym, czego nie posiada, a co mógłby mieć. Jest pazerny, chciałby posiadać więcej i w ogóle nie docenia tego, co otrzymał od losu. Tak bardzo jest skupiony na deficytach, iż nie potrafi zobaczyć szans, jakie niesie dla niego wszechświat.

4 kielichów w miłości

4 kielichów ukazuje wycofanie się. My albo osoba, która nas zainteresowała, czuje niechęć do rozpoczęcia nowego związku lub też żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta sygnalizuje również rozterki miłosne, rozczarowanie relacją, brak pewności co do uczuć, a nawet znużenie.

4 kielichów finanse tarot

W strefie zawodowej pojawi się brak motywacji do działania bądź wręcz niechęć do samej pracy. Zobowiązania zaczną nas denerwować, nudzić albo wręcz odbierać ochotę do życia. Nie będziemy się doskonalić, a tkwić w miejscu.

4 kielichów jako karta dnia

4 pucharów ostrzega przed pasywnością spowodowaną przeszłością. Nie potrzeba nam wpędzania się w poczucie winy, wymyślania rozwiązań minionych już kłopotów oraz kierowaniu na siebie gniewu. Należy sobie wybaczyć i podarować szansę na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Poza przeżytą porażką są inne rzeczy, na których należy się skoncentrować. W dniu dzisiejszym zapewne będzie przeważał negatywny nastrój.

4 kielichów a wydarzenia

Nadciągają chwile, które spowodują skupienie się na sobie. Myślenie nad sensem życia i osądzanie go, inne postrzeganie rzeczywistości i zmiana podjętych już decyzji, poczucie tęsknoty za czymś, co już na pewno nie będzie częścią naszego życia, stracone możliwości.

4 kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się głównie brakiem chęci do życia. Niezadowolona ze swojej obecnej sytuacji życiowej. Nie dostrzega sensu dalszej egzystencji. Wyczerpana, rozgoryczona, znużona a czasami smutna.

4 kielichów a związek

To wysoce niepomyślna karta dla relacji. 4 pucharów wskazuje na to, iż relacja zaczyna się powoli psuć, kieruje się ku końcowi. To okres rozczarowań, pogardy do drugiej osoby, złamanego serce, nieistniejącego zainteresowania partnerem, monotonii i braku zaangażowania w relację (brak działania), niezadowolenia z relacji.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę