4 buław znaczenie karty

4 buław znaczenie karty

4 buław tarot znaczenie

4 buław nazywana jest także 4 kijów albo 4 pałek. Ukazuje niezmienność i porządek. Włożone zabiegi wreszcie przynoszą widoczne wyniki. Stanowią pewnego rodzaju silne podłoże do następnych zmagań. Dzięki widocznym efektom włożonego wysiłku człowiek odczuwa stabilność oraz spokój. 4 buław zwraca uwagę na to, żeby nie snuć marzeń, ale zamieniać je na rzeczywiste działanie. W przeciwnym wypadku wielce możliwe jest, że już definitywnie pozostaną jedynie wytworem ludzkiego umysłu. Jest swego rodzaju przyjacielem, który nakłania i mobilizuje – działaj! Nadszedł w końcu właściwy czas. Na co czekasz?

4 buław a wydarzenia

Nie ma czasu na stagnację. Cały czas będzie się coś działo, ale w korzystnych aspektach. Karta 4 buław wskazuje, iż jest to okres poznawania nowych życiowych ścieżek. Powinniśmy silnie skoncentrować się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

4 buław finanse tarot

W pracy wydarzy się coś pozytywnego. Może to być podwyżka, awans lub po prostu kurs zakończony z pozytywnym wynikiem. Zapowiada zakończenie jakiegoś projektu, którego wynikiem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej posady. Może też oznaczać, iż trudności zostaną w tyle i czeka nas udany urlop.

4 buław jako karta dnia

Jako karta dnia wskazuje mnóstwo pomyślnych momentów. Jako rada uczy, aby celebrować osiągnięcia. Nie powinno być to samolubne doświadczenie. Osiągnięcia reszty są tak samo znaczące, jak własne, dlatego je również powinno się odpowiednio świętować. Trzeba zacząć cieszyć się z dobrych wyników.

4 buław a związek

Dla stałych związków pokazuje stabilizację i trwałość. Single natomiast powinny spotkać nowe osoby, gdyż 4 kijów pokazuje szansę na powodzenie w sprawach sercowych. Będzie to okres pogodnych, satysfakcjonujących, uczuciowych spotkań. Jest to pomyślna karta. Jednakże wymowa jej w życiu może być niekonwencjonalne – możliwe, że w krótkim czasie znajomy zdecyduje się na ślub?

4 buław w miłości

W skrócie – radosne chwile, zabawa, dobry czas. Nie tylko dla osób znajdujących się w związku, ale także dla tych, którzy ciągle poszukują drugiej połówki. Karta doradza, by nie zamykać się na nowe relacje. Wręcz przeciwnie. Osoby samotne mogą wejść w szczęśliwy związek z tego względu, iż karta obiecuje powodzenie. Właściwy moment na rozpoczęcie relacji.

4 buław a kontakt

Prawdopodobne napotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Po prostu może to być dusza towarzystwa czy też osoba przemawiająca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba wchodząca w skład komitetu w szkole.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę