8 kielichów znaczenie karty

8 kielichów znaczenie karty

8 kielichów tarot znaczenie

8 kielichów nazywana jest także 8 pucharów. Człowiek przeznaczył czas, wysiłek oraz nieodzowne narzędzia, żeby zrealizować zamierzenie. Niestety pomimo tego, iż zrobił dosłownie wszystko, nie przyniosło to satysfakcjonującego rezultatu. Jego potrzeby są niezaspokojone. Dlatego musi przestać się skupiać na tym projekcie, traktując go jako fragment przeszłości. Konieczne okaże się ruszenie do przodu, bo jedynie w ten sposób zyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić tylko o realizację planu. 8 pucharów może oznaczać relację bądź pracę, które powinno się ukończyć i poszukać nowych perspektyw. Rozstanie z tym, co było znane na wylot. Być może coś długoletniego. 8 kielichów czasem symbolizuje towarzyszący nam strach.

8 kielichów finanse tarot

8 kielichów jest oznaką niezadowolenia/braku zadowolenia. Dokładnie te uczucia będą towarzyszyć nam w najbliższym czasie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się ochota niezwłocznego odejścia z miejsca pracy i perfekcyjne podłoże do rozwinięcia się zatargu.

8 kielichów a związek

Nie jest to pozytywna przepowiednia. Nierzadko oznacza odejście jednego z partnerów, rozstanie. Brak intymności tak fizycznej, jak i emocjonalnej. Pojawi się poczucie osamotnienia. Relacja może przemienić się w związek na odległość z powodu wyjazdu drugiej osoby.

8 kielichów jako karta dnia

Skończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeżeli czujemy się zawiedzeni, załamani to wycofajmy się na zawsze lub też tymczasowo. Trzeba wsłuchać się w głos serca, żeby wybrać właściwą drogę. Tylko ono wie, co jest dla nas odpowiednie. Zaryzykujmy pozostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na niewiadome.

8 kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się częstą zmianą miejsca pobytu. Wciąż jej mało, jednakże do końca sama nie jest przekonana, czego pragnie od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być ciężko ją zrozumieć.

8 kielichów w miłości

Niepokój nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas poszukiwanie wolności. Prawdopodobnie otaczały nas osoby, które miały na nas zły wpływ. Krzywdziły nas emocjonalnie. Dlatego chcemy samotnie kroczyć za poszukiwaniem drogi życiowej. Utraciliśmy nadzieję na zbudowanie nowego pełnego miłości związku lub stworzenie zdrowych, przyjacielskich relacji.

8 kielichów a wydarzenia

Czeka dużo specjalnych sytuacji. Możliwe spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat lub przeprowadzka. Postanowienia, które wywierają niemały wpływ na życie lub spotkania rodzinne są dalece możliwym scenariuszem.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę