Król kielichów znaczenie karty

Król kielichów znaczenie karty

Król kielichów tarot znaczenie

Król kielichów to człowiek, który umie postawić się w czyjejś sytuacji. Osiąga przyjemność, gdy może udzielić komuś rady. Nie cechuje go niepewność emocjonalna. Umie zapanować nad emocjami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, iż rozwiązania przez niego podsunięte okazują się niezwykle trafne. Człowiek w energii króla pucharów chce ochraniać najbliższych i nierzadko pełni funkcję przywódcy. Wie jak podejść do sytuacji, by ukończyć ją z pozytywnym rezultatem. Nie mówi o tym, co ma zamiar zrobić, ale niezwłocznie bierze się do działania. Preferuje zamieniać słowa w działanie. Jej charakter nie powoduje problemów, dlatego rzadko popada w nieporozumienia. Usuwa je na samym początku.

Król kielichów jako karta dnia

Czasem warto przeznaczyć chwilę na fantazję. Nienamacalne umiejętności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy innym pozytywną energię, nie wszczynajmy kłótni, nie potępiajmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a przypuszczalnie zostaniemy potraktowani tak samo, z szacunkiem.

Król kielichów a związek

Król pucharów to pomyślna karta. Pokazuje to, iż partnerzy darzą się takim samym uczuciem. Są nie jedynie kochankami, lecz przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki temu nie mają przed sobą tajemnic, nie wstydzą się siebie, są dla siebie ostoją oraz obdarzają się zaufaniem. Jest szansa na pozytywny wynik testu ciążowego lub propozycję zawarcia związku małżeńskiego!

Król kielichów w miłości

Gdy poznamy człowieka w energii króla kielichów, możemy nazwać się prawdziwymi szczęściarzami. Obdarzy nas rzeczywistym uczuciem, czułością, troską, opieką i nigdy nie opuści w potrzebie. Chce naszego szczęścia i dba o to, by nie spadł nam włos z głowy. Jednakże należy dać mu trochę czasu, bo płeć przeciwna ogromnie go onieśmiela!

Król kielichów finanse tarot

W miejscu pracy pojawi się sympatyczna aura. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się kreatywnością. Jeżeli szukamy pracy, to może trafić się oferta, której głównym celem jest udzielanie pomocy. Możemy odczuwać wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspieraniu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja działalność, która sprawi, iż ludzkie życie będzie prostsze – wszystkie opcje są prawdopodobne.

Król kielichów a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się dojrzałością i życiową mądrością. Potrafi wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Nierzadko jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Często podejmuje zatrudnienie na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

Król kielichów a wydarzenia

Czekają nas momenty wprawiające nas w pozytywny nastrój. Będzie on miał długotrwały skutek. Ciężko będzie nas zasmucić lub zezłościć. Wydarzy się coś niespodziewanego wywołującego wybuch euforii. Różnorodność emocji powoduje, że uzyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera kolorów.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę