9 buław znaczenie karty

9 buław znaczenie karty

9 buław tarot znaczenie

9 buław nazywana też 9 kijów lub 9 pałek. W niedługim czasie trudności miną, co jest pokrzepiające. Kluczowa okaże się obserwowanie czy nic nie jest w stanie zabarykadować drogę do celu. Drobny błąd może skutkować brakiem realizacji zamierzonego pomysłu. Dlatego przezorność jest konieczna w tym czasie. Człowiek ma również świadomość, że marzenie się spełnia. Może wydawać się wprost na wyciągnięcie ręki. Jednak warto pozostać czujnym, żeby się nie potknąć w ostatnim etapie. 9 pałek symbolizuje także, iż nieodzowne będzie zregenerowanie sił i wykorzystanie ich w razie konieczności. Karta nie tylko podkreśla, jak dużo przeszliśmy i jak daleko udało nam się dotrzeć, ale też daje nadzieję, bo obrazuje, iż mało drogi nam pozostało do celu podróży.

9 buław a kontakt

Osoba, która stanie nam na drodze, będzie wyróżniała się pomysłowością. Rozpoznamy ją po ogromie życiowego doświadczenia. Z pewnością dużo przeżyła. Może to być policjant, który widział rzeczy niedostępne dla zwykłego człowieka.

9 buław w miłości

Przeszłość w ciemnych kolorach nie pozwala na cieszenie się oraz rozpoczęcie nowej relacji. Wciąż uwidaczniające się obawy są w stanie wybić z głowy pomysł stworzenia relacji. Człowiek preferuje utrzymać pozycję obronną i przeciwdziałać ponownym trudnym doświadczeniom. To nie dobry etap choćby na zawarcie znajomości! Powinno skupić się na sobie oraz zatroszczyć o samouzdrowienie.

9 buław finanse tarot

9 kijów oznacza kryzys zawodowy. Człowiek ma wrażenie, że praca go wykańcza. Przeciążenie pracą. Być może w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o ogromnym sercu dla spełnienia szlachetnego czynu?

9 buław jako karta dnia

Zalecana ostrożność oraz czujność we wszystkich dziedzinach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z nakładów niespożytkowanej energii. Ostatki jej powinny zostać spożytkowane, jeżeli nadejdzie taka konieczność.

9 buław a związek

Nie jest to pomyślny etap dla związku. Niewykluczone jest, że będą wracały przykre emocje wywołane trudnymi doświadczeniami np. mocna obawa przed zranieniem, brak zaufania. Mimo, że pozostawiliśmy je w przeszłości nawet kilka lat temu i tak powrócą. 9 kijów wielokrotnie sygnalizuje piętrzące się zatargi.

9 buław a wydarzenia

Nowa sytuacja, która okaże się obciążeniem nie do udźwignięcia. Możemy odnieść klęskę próbując podołać problemowi. Może to być wydarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie znajdujemy rozwiązania, ani też nie mamy wystarczającej wiedzy, aby dojść do sedna sprawy. 9 buław wskazuje, iż ujawni się wstręt do nabrania motywacji, by mierzyć się z kłopotami.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę