6 mieczy znaczenie karty

6 mieczy znaczenie karty

6 mieczy tarot znaczenie

6 mieczy ukazuje na robienie kolejnych kroków do przodu. Wprawdzie nie dzieje się to w zawrotnym tempie, ale też nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany dokonywane są bez przerwy. Człowiek wie jak prowadzić działania i nie jest wybuchowy. Karta jest oznaką spokojnego tempa. Pokazuje, iż człowiek nie powinien poddawać się uczuciom, a wprost musi potrafić je kontrolować. Ostrożności nigdy nie za dużo. 6 mieczy może również doradzać, iż nadszedł czas, by zapomnieć o przeszłości oraz obrać nową drogę. Z pozoru niemiła sytuacja może zmienić się na naszą korzyść. Dzięki temu możemy wręcz dziękować losowi za niemiły wypadek, bo spowodował więcej dobrego aniżeli złego.

6 mieczy a kontakt

Osoba, którą spotkamy na naszej drodze, będzie zdawała się obca. Może być ciężko do niej trafić, a nawet może okazać się, że wkrótce wyjeżdża. Jednakowo możemy poznać ją przez Internet. Zdaje się nieprzystępna, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

6 mieczy finanse tarot

Nadejdą zmiany w strefie zawodowej. Być może szef zaoferuje nam wykonanie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe lub też będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą przydarzyć się delegacje. Dla osób, które prowadzą swój interes, też przepowiadane są zmiany-branży albo wprost wdrożenie nowych udogodnień/funkcji, bądź też asortymentu.

6 mieczy jako karta dnia

Nie warto wracać do wspomnień i ograniczać się do tego, co było. To jedynie nas spowalnia. Warto wdrożyć coś nowego do życia, a przekonamy się, że jesteśmy w stanie dużo z siebie wydobyć. Nie obawiajmy się spróbować, jak daleko nas zabiorą z pozoru mało pożyteczne umiejętności.

6 mieczy a związek

Karta przedstawia sytuacje w kilku położeniach. Może sygnalizować rozwiązanie konfliktów oraz czas spokoju, powolny rozwój. Aczkolwiek jednocześnie wskazuje na to, by prowadzić bezpośrednie dyskusje. Może zwiastować nowy początek w rodzaju wspólnego zamieszkania albo wręcz przeciwnie – zakończenie związku, jeśli był wyjątkowo toksyczny.

6 mieczy w miłości

Karta przedstawia człowieka, który trzyma się z daleka. Przeszłość okazuje się niezwykle ciężka. Tak trudna, że aż niemożliwe jest wejście w nowy związek. To niestety wymaga naturalności, siły oraz zwalczania dawnych wzorców. Stale istnieje obawa, przed kolejnym zranieniem. 6 mieczy pokazuje na szansę stworzenia związku, aczkolwiek będzie on wymagał wiele czasu i wyrzeczeń. 6 mieczy często ukazuje związek na odległość.

6 mieczy a wydarzenia

Życie wyegzekwuje na nas dokonanie postanowień w ważnych kwestiach. Pojawi się też kilka nowych ścieżek. Karta jest oznaką wszelkiego rodzaju podróże. Być może będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę