4 mieczy znaczenie karty

4 mieczy znaczenie karty

4 mieczy tarot znaczenie

4 mieczy symbolizuje nieodzowną regenerację. Przyszedł etap, w którym należy przestać angażować się w rozwiązywanie problemów. Zupełne skoncentrowanie się na konkretnej sprawie jest zbytnio obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, żeby wycofać się w cień, zrelaksować się oraz nabrać sił. Aktualnie intuicja/medytacja jest najbardziej właściwą umiejętnością. Dzięki czemu możemy doznać świeżego spojrzenia. Nierzadko zgoła olśnienia. 4 mieczy znaczy również okres uleczenia. Jest to niezmiernie częsta wróżba. Dlatego też przychodzące wydarzenia będą wymagały odnalezienia oraz wprowadzenia sposobów na „wyleczenie”.

4 mieczy jako karta dnia

Karta wskazuje, że musimy zagospodarować czas w ten sposób, żeby wygospodarować chwilę na wyciszenie oraz regenerację. Może wydarzyć się też tak, że los samodzielnie zmusi nas do wypoczynku. Choćby w postaci zwolnienia z pracy.

4 mieczy w miłości

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być w końcu tajemnicą. Karta przepowiada czas na odkrywanie własnej tożsamości. Okres ten obejmuje również zrozumienie swoich, najsilniejszych pragnień. Co da możliwość w przyszłości stworzenie dojrzałego związku. Dla singli nie przepowiada rozpoczęcia miłosnej relacji.

4 mieczy finanse tarot

Zastój w strefie zawodowej. Może być to urlop bezpłatny, na który muszą pójść wszyscy pracownicy, zbyt długie szukanie pracy, brak perspektyw na awans w miejscu zatrudnienia. Dla pieniędzy znaczy zastój. Inwestycje nie dadzą profitów, firma będzie pracowała na mniejszych obrotach, a pieniędzy może zgoła nie wystarczyć na podstawowe potrzeby.

4 mieczy a kontakt

4 mieczy nierzadko pokazuje na osoby, które będą znajdowały się w budynku wbrew własnej woli. Możliwe jest, że uległy wypadkowi bądź też stan ich zdrowia nagle uległ pogorszeniu, tworząc realne zagrożenie.

4 mieczy a związek

Przyszedł moment na przemyślenia oraz tymczasowy zastój. Partnerzy próbują przeprowadzić analizę czy i ile związek im daje. Opracowywany jest plan działania dotyczący rozwiązania problemów w związku. Widzimy, co dokładnie należy w nim poprawić. Konwersacje z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy ochotę. Odczuwamy mocną potrzebę przebywania z daleka od partnera. Karta nie wskazuje aczkolwiek na rozstanie.

4 mieczy a wydarzenia

4 mieczy może sygnalizować spędzanie czasu w pojedynkę. Odseparowanie od świata i spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasami wręcz bierność. Karta może również wskazywać na precyzyjne sytuacje, które pozbawiły nas resztek sił. Co tak naprawdę spowodowało, iż jesteśmy wycieńczeni.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę