As buław znaczenie karty

As buław znaczenie karty

As Buław tarot znaczenie

Karta As buław inaczej nazywaną As pałek bądź As kijów symbolizuje nowość, działanie, wytrzymałość, witalność. Jest jedną z grupy kart zaliczających się do żywiołu ognia. Gdy intryguje nas przyszłość, karta obiecuje zarzewie czegoś zupełnie nowego. Związek, hobby, a nawet praca – możliwości jest co niemiara. Nadrzędny przekaz Asa Buław to naciskanie na to, aby nie poddawać się niepokojowi. Jakkolwiek chodzi nie tylko o tę emocję… W przypadku niepewności zachęca do rozpoczęcia ryzykownych przedsięwzięć. Pomimo tego, że z góry zakładamy klęskę. Znaczące jest również to, by się nie zniechęcać — przecież wypełnia nas ogień pełen energii. Pojawiają się nowe drogi, furty możliwości się odblokują. Trzeba z nich korzystać. Jeśli kiedykolwiek dopadały nas wątpliwości, karta zapewnia o małym prawdopodobieństwie fiaska. To wyraźny czas na to, by się nie powstrzymywać!

As Buław a kontakt

Tak samo jak w sferze miejsc pracy – ktoś spowoduje, iż nasze życie zmieni się na lepsze. Mogą to być drobne sytuacje np. propozycja spaceru z pieseczkiem czy też większe np. bezpłatna pomoc w otwarciu własnej działalności.

As Buław jako karta dnia

Kreatywność, uniesienie i działanie. Wiele pozytywnych, rozkosznych niespodzianek. Warto dziś podjąć się wszelkich wyzwań, bo mamy dosyć sił na podołanie im. Nowiutki projekt? – dziś z pewnością wszystko pójdzie gładko. Nieodwzajemniona miłość na pewno zwróci na nas uwagę, jeśli tylko o to się postaramy. Karta pałek temu służy!

As Buław a związek

As buław zapewnia, iż ktoś nowy pojawi się w naszym życiu. Znajomość niezwykle szybko się rozwinie. Będzie to relacja zmysłowa, intensywna. Pełna miłosnych, cielesnych uniesień. Inspirowana emocjami, a nie rozumem. Dzieje się tu i w tym momencie. Bez możliwości analizowania każdego spotkania. Symbolizuje duże prawdopodobieństwo nocnego, krótkiego romansu. Jakkolwiek karty leżące blisko mają niebanalne znaczenie, jeśli chodzi o rozwój tego ognistego, uzależniającego żaru. Dla związku z długim stażem oznacza to, żeby odrodził się na nowo. Być może wkradła się rutyna bądź też partner czuje się niekochany? Zadanie jest łatwe – spowodować, by namiętność rozkwitła na nowo.

As Buław finanse tarot

Otwarcie zupełnie nowych możliwości. Nowo poznany nieznajomy może przyczynić się do awansu, zmiany pracy (naturalnie na korzystniejszą ofertę). Być może to naturalnie dzięki niemu niebagatelny projekt zostanie wcześniej ukończony i porządniej wykonany? Ewentualnie okaże się dalszą rodziną szefa korporacji, w jakiej jesteśmy zatrudnieni, oraz szepnie miłe słówko na nasz temat?. Generalnie jest to pozytywna karta, jaka ma możliwość przyczynić się do usprawnienia sytuacji w pracy.

As Buław – Wydarzenia

Nadarzyła się okazja, żeby przezwyciężyć niesłychanie trudną sytuację. Los będzie nam dopisywać, a więc istotny problem może zostać stłumiony, prędzej niż byśmy się tego spodziewali. As kijów to idealna passa!

As Buław w miłości

Pytając o to, jakie wrażenie wywarliśmy na płci przeciwnej – odpowiedź będzie pozytywna. Jest zafascynowana i pragnie poznać nas bliżej. To świetny czas, żeby zacisnąć więzi. Czekają epokowe chwile!

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę