3 buław znaczenie karty

3 buław znaczenie karty

3 buław tarot znaczenie

Karta 3 buław zwana często inaczej 3 kijów lub 3 pałek symbolizuje czekanie na efekty wprowadzonych zmian w życie. Niestety nie możemy zmienić już biegu zdarzeń. Człowiek musi dostrzec pierwsze pozytywne rezultaty. Dopiero wtedy będzie mógł kontynuować działanie, stawiając następny krok. 3 kijów ma ogromne znaczenie w naszym życiu, gdyż potwierdza, iż przeszłość pozostawiliśmy za sobą i nareszcie jest się w stanie skoncentrować się na przyszłości. Zachęca nas, iż dokonaliśmy prawidłowej decyzji, wybierając teraźniejszą drogę, tym samym zatrzaskując na zawsze przeszłość. Od dziś towarzyszyć będzie klarowny, przytomny umysł. Czarno na białym – będziemy dostrzegać świat taki jakim jest w rzeczywistości. Jakby oświeceni.

3 buław jako karta dnia

3 pałek to optymistyczna karta. Wskazuje, że sami stwarzamy bariery. Należy uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać schowane talenty. W tym momencie jest idealny czas na to, aby zacząć działać, bo karta ujawnia, że zadanie przyniesie pomyślny, oczekiwany rezultat.

3 buław finanse tarot

Nadciągnął okres pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Aczkolwiek odpowiednie oddanie zagwarantuje także świetne rezultaty. Istnieje szansa na awans. Oczywiście tylko wtedy gdy bez zarzutu na niego zapracujemy! Aktualnie nie ma miejsca na trwonienie czasu w firmie.

3 buław w miłości

Trzeba wreszcie puścić w niepamięć to, co nie skończyło się pozytywnie oraz nareszcie otworzyć się na nową relację. Czujemy wewnętrznie, że jesteśmy przygotowani rozpocząć nowy rozdział. Jest pewna osoba, której nie od wczoraj się podobamy. Prawdopodobnie powzięła już decyzję i wkrótce spróbuje wkroczyć do naszego życia. 3 pałek symbolizuje zmiany w sferze miłosnej, co może zapowiadać nową relację. Powinno się dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

3 buław a wydarzenia

Kroki przyniosą spodziewany efekt. Uwidoczni się chęć zmian w różnych sferach. To dobrze, ponieważ 3 buław pokazuje nie tylko sukcesy, lecz także sprzyjające okoliczności w spełnianiu planów.

3 buław a kontakt

Osoba, którą spotkamy na naszej drodze, będzie szczera i wiarygodna. Może mówić bez długiego namyślania się z tego względu, iż mówi wprost to, co aktualnie przechodzi jej przez myśl.

3 buław a związek

Pogłębienie relacji. Całościowy rozwój związku. Może oznaczać to, iż jeden z partnerów chce większego oddania, czułości. Jeśli zaś układa się fatalnie, to 3 buław ułatwia zrozumieć, że rozwód nie jest końcem świata. Pogodzenie się z faktem, że wspólne życie czasem musi się zakończyć, będzie o wiele prostsze.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę