As mieczy znaczenie karty

As mieczy znaczenie karty

As mieczy tarot znaczenie

As mieczy pokazuje zakończenie okresu zagubienia. Trzeba zatrzymać emocje oraz skoncentrować się na logicznym myśleniu. Jest swego rodzaju odpowiedzią na nurtujące pytania i problemy. Emocje są złym doradcą. Chłodna analiza sytuacji bez pomocy emocji jest sposobem na nabranie nowego, innego spojrzenia na świat. Powinno się także nabrać więcej motywacji. As mieczy równie dobrze może starać się nam powiedzieć, że konieczne będzie pozostawienie świata fantazji za sobą. Rzeczywistość ukaże nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być dość dotkliwym przeżyciem. Nierzadko bowiem wyobrażenia nijak mają się do tego, co jest prawdziwe i jak wygląda w rzeczywistości. Uwzględniać trzeba tylko fakty.

As mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się skłonnością do gadatliwości. Rzadko przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Niełatwo wejść jej w słowo i ”zbić ją z tropu”. Rozmowy to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

As mieczy a wydarzenia

As mieczy sygnalizuje nowy etap w życiu. Należy powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być zdecydowanym oraz odrzucić tchórzostwo. Instrumenty te są w tym momencie nieodzowne. Sytuacja zmusi nas do tego, aby wykazać się obfitością umiejętności.

As mieczy a związek

Karta nie ukazuje niczego dobrego. Próbuje powiedzieć nam, iż wyobrażenia na temat partnera były zbędne i nieodzowne będzie przejrzenie na oczy. Na chłodno przemyślmy, kiedy po raz ostatni czuliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy pokazuje to, że czas się rozstać. W przeciwnym przypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Zbyt wiele w nim analizowania, chłodu emocjonalnego, wyrachowania.

As mieczy finanse tarot

Nadejdą sytuacje sprawdzające naszą odporność psychiczną. Negocjacje, ocenianie, konwersacje, kompromisy to część zadań, które będzie trzeba wykonać i chronić siebie. Być może będzie trzeba zmienić warunki pracy lub też elokwentnie zderzyć się ze złośliwym współpracownikiem.

As mieczy w miłości

Karta pokazuje, że może zjawić się osobliwy adorator. Niestety as mieczy zapowiada osamotnienie. Dlatego, nawet jeżeli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Osamotnienie da o sobie znać i pojawi się potrzeba spędzenia czasu z innymi bądź też odnowienia kontaktów. Innym przesłaniem może być przeanalizowanie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

As mieczy jako karta dnia

Powinno się kierować się siłą umysłu. Uczucia mogą przedstawiać błędne wnioski. Przygotujmy się psychicznie na rozpoczęcie czegoś nowego. Nie bójmy się zmian. Aktualnie trzeba wprowadzić w życie nowe pomysły oraz projekty.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę