10 monet znaczenie karty

10 monet znaczenie karty

10 monet tarot znaczenie

10 monet nazywana jest również 10 denarów. Uosabia człowieka, który jest spełniony w pełni. Jego wszystkie marzenia, zamiary i pragnienia zostały zrealizowane. Doskonale nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do trosk. Zgoła odwrotnie. Nastał czas, w którym nic nam nie brakuje. Doceniamy świat, który nas otacza i zachwycamy się z pozoru nudną codziennością. Dostrzegamy niepozorne nuty smakowe, radujemy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla standardowej osoby. Dziesiątka denarów wskazuje pomyślność we wszystkich dziedzinach życia.

10 monet w miłości

Osoby samotne mogą liczyć na stworzenie szczęśliwego związku. Spotkamy osobę, która będzie miała wszystkie bądź też niektóre z tych cech: bogactwo, chęć założenia rodziny (nieraz licznej), pragnienie zagwarantowania bezpieczeństwa finansowego oraz pragnienie kierowania się wartościami rodzinnymi.

10 monet finanse tarot

Pozytywny etap. Finanse uzyskają solidny fundament. Stała praca w bardzo dużej, dobrze działającej firmie, pomoc ze strony bogatej rodziny, zwrot inwestycji lub zainwestowanie w coś, co okaże się szczególnie zyskowne.

10 monet a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie emanowała chęcią oraz perspektywami stworzenia ciepła rodzinnego. Zależy jej, żeby wszyscy członkowie czuli się swobodnie. Chce, żeby w domu zagościła miłość oraz tolerancja. Może też objawiać cechy nadopiekuńczości, co odzwierciedla się zbyt silną troską albo poświęceniem dla dzieci.

10 monet jako karta dnia

10 denarów prosi, aby człowiek dostrzegł dary od losu i był wdzięczny za szanse, które napotyka na swojej drodze. Powinno się uwierzyć, że jesteśmy tego warci, a wówczas wszechświat odpłaci się za naszą mocną wiarę.
Im więcej o czymś marzymy, im silniej w to wierzymy – tym większe prawdopodobieństwo, że będzie to nam ofiarowane. Tak działa prawo przyciągania.

10 monet a wydarzenia

Nadciągają 2 typy wydarzeń – rodzinne i te związane z finansami. Przyjęcia rodzinne takie jak komunia, urodziny, ślub to momenty, które wskazuje 10 denarów. Jednakże prawdopodobne jest jeszcze dostanie spadku bądź inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

10 monet a związek

10 monet mówi, iż relacja oparta będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, osiągniemy bezpieczeństwo finansowe. Może przytrafić się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest wręcz sensem życia. Co interesujące los przyniesie pomyślność i pozytywne momenty dla związku. To dobry etap na postaranie się o dzieci. Karta przewiduje powiększenie się rodziny.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę