5 kielichów znaczenie karty

5 kielichów znaczenie karty

5 kielichów tarot znaczenie

5 kielichów nazywana jest także 5 pucharów. Człowiek czuje się zraniony i nie potrafi pogodzić się z rzeczywistością. Jego wyobrażenia, to czego oczekiwał i mocno pragnął, były jedynie fikcją. Przestał dostrzegać pozytywne strony sytuacji, a koncentruje się tylko na bólu. Myśli, rozważa, roztrząsa, użala się i czuje wewnętrzny smutek. Wszystko widzi negatywnie – w ciemnych barwach. Ogarnął go pesymizm i całkowity brak wiary w lepsze jutro. 5 pucharów próbuje nam pokazać, że świat nie jest tylko czarny. Musimy nauczyć się dostrzegać zalety nawet w najtrudniejszym okresie życia. Nic nie jest czarno białe. Przeważnie dominuje szarość. Szary zaś to mieszanka bieli (pozytywny wymiar) oraz czerni (negatywny wymiar).

5 kielichów a związek

Karta może wskazywać, że powinniśmy zacząć poszukiwania nowej miłości. Związek wypalił się. 5 pucharów pokazuje także samotność, rozpacz, cierpienie, gwałtowne odejście (śmierć albo momentalny rozpad związku), rezygnowanie z siebie na rzecz relacji.

5 kielichów finanse tarot

Atmosfera w miejscu pracy stanie się niekomfortowa, co znajdzie odzwierciedlenie w naszych emocjach. Myślami będziemy powracać do pomyłek popełnionych w miejscu pracy i od nowa przeżywać przykre wspomnienia. Przypuszczalnie poniesiemy straty pieniężne, a interesy nie przyniosą pozytywnych, oczekiwanych rezultatów.

5 kielichów a wydarzenia

Dociekliwe analizowanie swojego życia, roztrząsanie przykrych wspomnień, brak wyniku w przedsięwzięciu gdzie wiele poświęciliśmy, dominujące negatywne (ciężkie) emocje, przeszkody w tworzeniu zdrowych, satysfakcjonujących znajomości.

5 kielichów jako karta dnia

Nie powinniśmy żyć przeszłością i skupiać się na bolesnych chwilach. Najwidoczniej tak miało być i należy skupić się na czymś innym. W ten sposób jesteśmy w stanie odnaleźć co tak rzeczywiście jest źródłem szczęścia. Wracanie myślami do przeszłości, ogranicza nas, nie pozwalając otworzyć się na nowe. Z dniu dzisiejszym mogą wrócić tematy, które już dawno powinny być zakończone. Tak przynajmniej myśleliśmy. Będzie trzeba stawić im czoła.

5 kielichów w miłości

Karta stara się pokazać, dlaczego nasz przedmiot westchnień kompletnie nie jest nami zainteresowany. Nie brakuje nam taktu, urody czy też uroku. Prawdopodobnie żyje cały czas wspomnieniami o poprzednim partnerze. Nie potrafi skończyć tego okresu.

5 kielichów a kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie żyła przeszłością. Zamyka się w sobie i sądzi, iż nic dobrego ją już nie spotka. Sama odbiera sobie szansę na poprawienie sytuacji. Nieprzychylny umysł przekreśla kroczenie w kierunku rozwoju. Przepadają jej perspektywy, szanse oraz okazje na własne życzenie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę