Królowa mieczy znaczenie karty

Królowa mieczy znaczenie karty

Królowa mieczy tarot znaczenie

Królowa mieczy symbolizuje człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, ponieważ postanowiła trzymać innych na dystans. Został ciężko skrzywdzony, a więc zachowuje przezorność. W tym momencie zajmuje się obserwowaniem otoczenia i wyłapuje nawet najmniejszy objaw nieuczciwości. Niełatwo zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na fałszywy uśmiech i wyłapie wyrachowaną przychylność. Potrafi perfekcyjnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, by nikt go nieoczekiwanie nie odkrył. Tak bardzo obawia się kolejnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy charakteryzuje bystrość umysłu i sztywne trzymanie się zasad. Karta stara się przekazać, iż podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się same. Jedyne co można zrobić to przyglądać się rozwojowi wydarzeń i nie zmieniać swojego postrzegania, wartości.

Królowa mieczy a kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Dlatego też z ochotą podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Królowa mieczy a związek

Niełatwe emocje, chłód emocjonalny, tymczasowa rozłąka bądź też nawet rozwód/śmierć. Oziębłość oraz kłopoty seksualne. Zaloty jedynie w postaci intelektualnej – konwersacje i gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

Królowa mieczy finanse tarot

Jest to pozytywna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się pomyślnie układać. Nie ma miejsca na żywiołowość. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeśli szukaliśmy posady, to wkrótce dowiemy się, że proces rekrutacyjny skończył się sukcesem.

Królowa mieczy jako karta dnia

Karta doradza, aby nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest polecana. Zgoła odwrotnie – należy wyjść do ludzi i wygenerować razem pozytywną energię. Mimo tego, że nie mamy ochoty na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas uwolni. Dziś jest okazja do spotkania kobiety o niespotykanej mądrości. To wydarzenie może mieć długofalowy wpływ na nasze życie.

Królowa mieczy a wydarzenia

Nadciągają osobliwe momenty takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozwód, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u dentysty. Tak samo karta może zapowiadać podjęcie właściwej, choć radykalnej decyzji.

Królowa mieczy w miłości

Królowa mieczy może przynosić kilka przesłań. Po pierwsze powinno się obserwować siebie – czy aby na pewno nie staliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa odstręczająco. Po drugie należy monitorować osobę, która próbuje się do nas zbliżyć. Odczytać jej zamiary i upewnić się co do jej intencji.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę