Wróżenie z kart online

WRÓŻENIE Z KART

Jako najbardziej odpowiednią dla mnie formę wróżenia wybrałam wróżenie z kart poprzez pocztę e-mail. Taka forma rozkładania kart i kontaktu z klientem pozwala mi w zaciszu mojego domu i z adekwatnym do sytuacji skupieniem i koncentracją wykonać rozkład kart Tarota, zinterpretować go i spisać wysyłając Państwu wróżbę w e-mailu. W przeszłości próbowałam już wróżb przez telefon (zarówno zwykły, stacjonarny jak i ten płatny 0 700), ale przekonałam się, że jednak jestem osobą, której trudno skupić się, gdy wiem jak dużo kosztuje połączenie i czuję presję ze strony klienta – uzasadnioną z resztą w obawie o wysoki rachunek telefoniczny.

Wróżenie z kart online

Osobiste wróżenie z kart

Osobiste wróżenie z kart organizuję wyłącznie dla grupy najbliższych znajomych, którym osobiście wróżę od lat. Z kolei wróżby przez sms uważam za zupełnie niewystarczające, dlatego wróżba przez e-mail jest moją ulubioną formą wróżenia.

W jaki sposób ZAMÓWIĆ WRÓŻBĘ ?

Jeżeli są Państwo gotowi dowiedzieć się istotnych informacji na temat przyszłości to zapraszam na moje wróżby. Wróżba przez e-mail pozwala przy zachowaniu dyskrecji zmierzyć się z trudami jutra już dzisiaj. Jak zamówić wróżbę ? Wszystkie informacji na temat ceny, terminu realizacji itp znajdą Państwo w dziale: zamów wróżbę

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę