Czy on mnie kocha wróżba

Niżej przedstawiam kilka sygnałów, które mogą dowodzić, że Twój partner darzy Cię prawdziwym uczuciem.

Chce byś czuła się dobrze

Łatwo zaobserwować, czy twój mężczyzna Cię kocha – mimo że tego jeszcze nie usłyszałaś z jego ust – po jego codziennym zachowaniu względem Ciebie. Toleruje twoje dziwne domowe nawyki, wstaje do pracy po cichu, aby cię nie zbudzić, daje ci siedzieć w autobusie przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zasypiasz na kanapie… Jednym słowem, stara się, by było ci jak najlepiej i jak najmilej.

Czy on mnie kocha wróżba

Stawia Cię naprawdę wysoko

Sprawdź też: https://blog.otylia.pl/jak-sprawdzic-czy-kochanek-mnie-kocha/

Jednym z najważniejszych sygnałów, że partner Cię kocha, jest specjalne traktowanie. Nie znaczy to jednak, że powinien spędzać swój wolny czas tylko w twoim otoczeniu i nie widywać się z własnymi znajomymi – to byłoby wręcz toksyczne. Jeśli najczęściej twój mężczyzna stawia na ciebie i wspólne aktywności oraz chce spędzać z Tobą czas, nawet gdy jest pracoholikiem, a jego grafik pęka w szwach, to najzwyczajniej w świecie Cię kocha.

Słucha tego, co mówisz

Główna przesłanka, że twój mężczyzna darzy Cię szczerym uczuciem? Zawsze Cię wysłuchuje. Żeby skupić się na tym, co chcesz mu opowiedzieć, zatrzymuje grę albo odkłada książkę na później.

Prosi Cię o rady

Jesteś prawdziwym oparciem swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma zmartwienie, potrzebuje rady lub wsparcia albo ma gorszy dzień. Ufa Tobie bardziej niż innym.

Służy wsparciem

Ukochany wspiera Cię w twoich marzeniach i celach. Wierzy w ciebie, mówi Ci, że poradzisz sobie i nie pozwala Ci zrezygnować ze swoich celów. Jeśli wierzy w Twoje marzenie bardziej, niż Ty sama, to jesteś szczęściarą.

Okazuje Ci wsparcie i pomoc

Kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni czy wsparcia, stale możesz liczyć na partnera. Tak mocno, że kiedy powiadomisz go, iż spłonęło Ci mieszkanie albo twój samochód stanął na bezludziu, on rzuci wszystko i przybiegnie Ci z pomocą.

Rozmawia o Twojej osobie w towarzystwie innych osób

Partner konwersuje ze swą mamą przez skype. Ni stąd ni zowąd słyszysz swoje imię i to w kompletnie przypadkowym kontekście. Podobnie w konwersacjach z dowolną osobą – znajomym, kuzynką, przyjacielem. Gdy twój partner przy każdej nadarzającej się okoliczności wspomina o Tobie w rozmowach z innymi ludźmi, znaczy to, że jesteś dla niego ważna.

Broni Twoich spraw

Ochraniamy ludzi, których kochamy. Jeśli twój ukochany troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie mocne uczucia.

Daje prezenty prosto z serca

Nie sztuka kupić komuś wartościowy, modny podarunek. Sztuką jest sprawić podarek, który będzie rozważny, osobisty i cenny dla obdarowywanego. Jeśli partner Cię kocha, sprezentuje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie lubi, wymarzoną książkę, o której napomknęłaś mu tylko raz albo pościel z obrazkami, które ubóstwiasz.

Rozmyśla o Tobie często

Gdy nie jesteście akurat obok siebie, twój partner często pozwala Ci znać, że o Tobie pamięta na przykład – dostajesz wiadomość, że dosłownie przed chwilą usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Czuje, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego mówić, on od razu widzi, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś Cię wesprzeć. Po chwili czuje twój gorszy nastrój, panikę czy obawy. Ponadto, wiesz, że możesz mu o swoich problemach powiedzieć.

Robi za Ciebie Twoje obowiązki

To jest często postrzegane jako nieistotne, lecz wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego zadań to jedna z najważniejszych oznak miłości. Jeżeli ukochany myje za Ciebie naczynia, wynosi śmieci, bo wie, że po prostu tego nie znosisz, to raczej prawdziwie cię kocha.

Chce czuć Twoją bliskość

Ludzie, którzy się kochają, oczywiście nie muszą być przy sobie 24 na dobę. Ale jeżeli twój partner nagle Cię przytula, całuje Cię w policzek, bierze Cię za rękę w kinie albo siada koło ciebie przy stole na imprezie, to nawet nie musi wymawiać słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi wszystko.

Jest z Ciebie dumny

Twój partner jest twoim najwierniejszym wielbicielem. Jest dumny ze wszystkich twoich zwycięstw, nawet jeśli są małe. Czasem odnosisz nawet wrażenie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Planuje waszą wspólną przyszłość

Mówi o wspólnych wakacjach czy urlopie, zaadoptowaniu razem psa czy kupieniu mieszkania. Jeżeli Twój partner zawiera Ciebie w swoich planach i rozmyśla o życiu u twojego boku, to ma w stosunku do Ciebie istotnie poważne zamiary.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę