Czy kiedykolwiek będę szczęśliwa ?

Zapomnij o przeszłości

To jest niełatwe. Zwłaszcza gdy lata minione wyglądają o wiele lepiej niż teraźniejszość, a przyszłość tak niedobrze, ale musisz wziąć pod uwagę sprawę, że obecna chwila jest wszystkim, co posiadasz i wszystkim, co kiedykolwiek będziesz posiadała. Twoja przeszłość, za którą teraz tęsknisz, przeszłość, o której teraz marzysz była przez Ciebie ignorowana, kiedy była teraźniejszością. Opracuj klarowną wizję przyszłości, przygotuj się, ale zawsze bądź obecna tu i teraz.

Zrezygnuj ze swoich lęków

Czy kiedykolwiek będę szczęśliwa ?

Niepokój jest tylko iluzją, nie istnieje. To Ty go wykreowałaś. To wszystko znajduje się w twojej głowie. Popraw swoje wnętrze, a to, co na zewnątrz wpadnie na swoje miejsce.

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań

Zrezygnuj ze swoich ograniczających przekonań na temat tego, co możesz lub czego nie możesz uczynić, co jest możliwe lub nierzeczywiste. Od teraz nie będziesz już pozwalała, aby ograniczające przekonania trzymały Cię w złym miejscu. Rozwiń swoje skrzydła i leć!. Z pewnością będzie to dla Ciebie najlepszy wybór na wiele lat.

Nie narzekaj

Zrezygnuj z nieustannej potrzeby narzekania na te wiele, wiele, wiele rzeczy, ludzi, sytuacji, wydarzeń, które doprowadzają do tego, że jesteś niezadowolona, smutna oraz w depresji. Nikt nie może uczynić Cię niezadowoloną, żadna sytuacja nie może uczynić cię pogrążoną w depresji albo niezadowoloną, chyba że na to pozwolisz. To nie sytuacja powoduje w tobie te uczucia, ale to, jak będziesz na nią spoglądała. Nigdy nie lekceważ potęgi pozytywnego myślenia.

Potrzeba posiadania racji

Wielu z nas nie może znieść poczucia bycia w błędzie – pragniemy mieć zawsze rację – nawet przy ryzyku skończenia znakomitych relacji lub spowodowania dużego stresu oraz bólu, dla nas i dla innych ludzi. To po prostu nie jest tego warte. Jeśli kiedykolwiek poczujesz „pilną” potrzebę walczenia o to, kto ma rację, a kto popełnia błąd, zapytaj: Jaką różnicę to zrobi? Czy twoje ego jest naprawdę tak wybujałe?

Zrezygnuj z życia zgodnie z oczekiwaniami innych ludzi

O wiele za dużo ludzi żyje życiem, które nie jest ich egzystencją. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co inni uważają za najlepsze dla nich. Żyją swoim życiem zgodnie z tym, co ich rodzice uważają za najlepsze dla nich, z tym, co ich przyjaciele, ich osoby nieprzyjazne i ich nauczyciele, ich rząd i media uważają za najlepsze dla nich. Ignorują swój wewnętrzny głos, swoje wewnętrzne powołanie. Są tak zajęci zadowalaniem wszystkich, spełnianiem oczekiwań innych ludzi, że tracą kontrolę nad swoim życiem. Zapominają, co czyni ich pełnymi dobrych emocji, czego chcą, czego potrzebują…. i w końcu zapominają o sobie. Życie jest tylko jedno – to jedno właśnie obecnie – musisz nim żyć, posiadać je, a zwłaszcza nie pozwól, by zdania innych ludzi oddalały Cię od Twojej drogi. Żyjesz dla siebie – zawsze miej to w głowie.

Nie obwiniaj innych

Nie obwiniaj innych za to, co masz lub czego nie masz, za to, co czujesz lub czego nie czujesz. Przestań obwiniać innych, ale zacznij przyjmować odpowiedzialność za swoje funkcjonowanie.

Zrezygnuj z potrzeby kontroli

Nie kontroluj innych rzeczy wokoło Ciebie, sytuacji, wydarzeń, ludzi, etc. Czy są to ukochani, współpracownicy, lub po prostu osoby nieznajome, których spotykasz w mieście – po prostu pozwól im znajdować się blisko. Pozwól, aby wszystko i wszyscy byli tacy, jacy są, a zorientujesz się, o ile lepiej się poczujesz. Kontrola nie jest Tobie do niczego potrzebna.

Nie myśl o sobie źle

Jak wiele osób krzywdzi siebie z powodu negatywnego, toksycznego i powtarzającego się sposobu myślenia? Nie wierz we wszystko, co podpowiada Ci twój umysł – zwłaszcza jeśli jest negatywny i samoobwiniający.

Nie krytykuj innych ludzi

Zadbaj o to, by Twój krytyk wewnętrzny zamilkł w Tobie, jeśli chodzi o osoby inne od Ciebie. Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami. Wszyscy chcemy być zadowoleni, każdy z nas pragnie kochać i być uwielbianymi oraz wszyscy chcemy być rozumiani.

Zostaw za sobą przywiązanie

Wielu ludzi myli przywiązanie z miłością, ale miłość i przywiązanie nie mają ze sobą nic wspólnego. Przywiązanie bierze się z miejsca lęku, podczas gdy miłość … cóż, prawdziwa miłość jest dobra, pełna życzliwości. Tam, gdzie jest miłość, nie może być obaw. Z tego powodu przywiązanie i miłość nie mogą egzystować. Miłość to niespodzianka, dobre uczucia, które są najlepsze dla każdego.

Zostaw swój opór wobec zmian

Zmiana jest korzystna. Zmiana pomoże Ci ruszyć z punktu A do punktu B. Odmiana pomoże ci dokonać ulepszeń w Twojej egzystencji, a także w egzystencji tych, którzy Cię otaczają. Ogarnij zmiany – nie opieraj się im. Jest to dla Ciebie jedyna droga. Zmiana jest dobra – zaaprobuj ten stan rzeczy.

Przestań etykietować innych ludzi

Przestań etykietować te rzeczy, ludzi lub wydarzenia, których nie pojmujesz jako dziwne lub inne i spróbuj otworzyć swój umysł pewnymi etapami. Umysły działają efektywnie tylko wtedy, gdy są nieskrępowane.

Zrezygnuj z potrzeby imponowania innym

Nie egzystujesz jedynie po to, aby inni Cię akceptowali. To nie działa w ten sposób. W sytuacji, gdy przestaniesz tak bardzo czynić wysiłki, aby być kimś dla innych ludzi, w sytuacji, gdy usuniesz wszystkie swoje maski, w sytuacji, gdy zaakceptujesz i obejmiesz prawdziwego ciebie, znajdziesz ludzi, których przyciągniesz do siebie bez nadmiernych starań.

Skończ z wymówkami

Nie potrzebujesz ich. Wiele razy ograniczamy się z powodu wielu usprawiedliwień, których używamy. Zamiast rozwijać się i pracować nad zmianą siebie i naszego życia, utknęliśmy, okłamując siebie, stosując wszelkie usprawiedliwienia, które w 99,9% przypadków nie są nawet realne.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę