Biała magia: zaklęcia miłosne

Rozniecenie uczucia

Dla tych, którzy żałują, że zerwali ze swoimi ukochanymi, lub planują na nowo ich w sobie rozkochać to zaklęcie miłosne działa perfekcyjnie. Daje ono energię i zastrzyk pewności siebie potrzebny do przeprowadzenia tego jakże skomplikowanego zadania. W celu ponownego rozkochania, kluczowym aspektem jest zapewnienie, że nie okaże się to uczucie wymuszone. Miłość nie może być zawadą. To musi być wzajemne uczucie i emocjonalnie zatwierdzane przez obie strony. To dlatego zaklęcia miłosne na rozpalenie romansu muszą być przeprowadzane przez profesjonalistów.

Zaklęcia w małżeństwie

Biała magia: zaklęcia miłosne

Dla tych, którzy szukają harmonii i siły w swoim małżeństwie, zaklęcie miłości małżeńskiej jest najbardziej pomyślną opcją. Pomniejsza napięcie między małżonkami i daje wyjście, aby zjednać się i podeprzeć ich małżeństwo. Ci, którzy są na progu rozwodu lub separacji z powodu nie dających się rozwiązać różnic, muszą dodatkowo umówić się na wizytę z z profesjonalnym mistrzem zaklęć małżeńskich.

Zaklęcia bez innych składników

Te pokroje zaklęć po prostu używają słów lub śpiewów i nie wymagają żadnych składników lub komponentów. Te zaklęcia miłosne są owocne, z uwagi na to, że nie są one tak bezwzględne. Na przykład, przy pomocy samych słów, zaklęcie miłosne może zostać zmienione i dostosowane, aby dodać pikanterii do związku i uczynić go bardziej ekscytującym, lub spotęgować fizyczną miłość pomiędzy dwoma osobami. Inną zaletą zastosowania tego pokroju zaklęć miłosnych jest to, że może być ono użyte także do podwojenia miłości do samej siebie. Osoba musi kochać siebie, nim będzie w stanie kochać inną istotę.

Zaklęcie z miodem

Podstawa tego zaklęcia jest banalnie wytłumaczona przez samą nazwę. Ponieważ miód oznacza coś słodkiego, z uwagi na to zaklęcie słoika miodu ma na celu wykorzystanie słodkiego przyciągania obecnego między dwoma osobami i oparcie zaklęcia miłosnego na tej optymistycznej energii. To zaklęcie jest jednym z najbardziej słynnych zaklęć miłosnych, jest stosowane dla osób, które są już w związku, w celu polepszenia ich związku.

Zaklęcia pogłębiające uczucie

To zaklęcie jest nierzadko wykorzystywane, gdy jeden kochanek posiada odczucia, że ich partner nieprędko robi się coraz silniej oddalony lub gubi zainteresowanie zażyłością. Kiedy następuje sukcesywny lub nieoczekiwany zanik rozmów i komunikacji, lub kiedy kochanek ma tendencję do spędzania więcej czasu z dala od swojej partnerki. Jest to właściwy czas, aby użyć zaklęcie miłości, aby przywrócić związek z powrotem na właściwe tory. Te zaklęcia są nietrudne do przyrządzenia i wymagają jedynie zwykłych codziennych rzeczy, między innymi zdjęcie partnera, czerwona nić, szklany słoik oraz suszone płatki sześciu czerwonych róż.

Zaklęcie świecy

Świece są kluczowym aspektem zaklęć miłosnych. Zaklęcie miłości świecą wpływa niczym medium, lub wielka siła, która podnosi przyciąganie między dwoma zainteresowanymi osobami. Istnieje kilka kolorów świec wykorzystywanych przez osoby wypowiadające zaklęcia. Były one używane przez czarownice od niepamiętnych czasów. Każdy kolor wyraża wyjątkową formę energii. W zaklęciach miłosnych, różowy wyraża duchowość i miłość. Mają one co więcej dodatkową zaletę, a dokładniej rzecz ujmując – nie generują żadnej złej energii.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę