Karty tarot on line

Tarot online

Geneza Tarota nie jest nam znana. Najprawdopodobniej wywodzi się ze starożytnego Egiptu a do Europy dotarł wraz z Cyganami. Uczeni uważają, że Tarot pochodzi jednak ze średniowiecznych Włoch. Początkowo służył jako zwykła talia kart do grania z czasem dzięki symbolice, którą dysponuje stał się źródłem wróżb i przepowiadania przyszłości.

Jakiś czas później niejaki MacGregor Mathers opublikował swoją tezę, jakoby karty Tarota były reprezentacją etapów, które musi przejść adept sztuk magicznych. Jednym z etapów był np. etap medytacji nad kartami oraz wizualizacje obrazów, symboliki w połączeniu z kabalistycznym Drzewem życia.

Karty tarot on line

Tarot miłosny

Aleister Crowley z kolei był prekursorem nowego spojrzenia na karty Tarota. Właśnie dzięki Crowleyowi powstała talia kart nazywach „Maroon” charakteryzująca się tym, że obrazowały rzeczy niewidzialne gołym okiem. Do dnia dzisiejszego powstało wiele odmian Tarota, każda z nich pełna jest symboliki, tajemnic oraz niepowtarzalnej i nieposkromionej magii. Moją specjalnością jest oczywiście tarot o miłości czyli tarot miłosny.

Dlaczego wróżę z kart Tarota ?

Ponieważ tarot online jest bardzo skuteczny, o czym wielokrotnie ja i setki moich klientów się przekonało. Tarot był obecny w mojej rodzinie już od pokoleń, dlatego wróżenie, rozkładanie kart jest dla mnie na porządku dziennym już od dzieciństwa. Gdy moja świętej pamięci babcia rozkładała komuś karty, czasami aż dreszcze przechodziły mi po plecach. Zawsze chciałam być jak ona… no i udało się… Więc postaw tarota sobie lub swoim bliskim i zaufaj kartom.

W jaki sposób ZAMÓWIĆ WRÓŻBĘ ?

Jeżeli są Państwo gotowi dowiedzieć się istotnych informacji na temat przyszłości to zapraszam na moje wróżby. Wróżba przez e-mail pozwala przy zachowaniu dyskrecji zmierzyć się z trudami jutra już dzisiaj. Jak zamówić wróżbę ? Wszystkie informacji na temat ceny, terminu realizacji itp. znajdą Państwo w dziale: zamów wróżbę

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę