Dlaczego korzystamy z porad od wróżki ?

Pomoc pupilom domowym

Pomimo że znaczna część ludzi nie rozumie wszystkich potrzeb i pragnień swoich zwierząt domowych, te czujące istoty mają swój własny język. Wróżki, które współpracują ze zwierzętami, potrafią wyczuwać energię zwierzęcia i przenosić te dane jego właścicielowi.

Dlaczego korzystamy z porad od wróżki ?

Przygotowanie na przyszłość

Nic nie jest zapisane w kamieniu. Jest jednak możliwość, że pewne wydarzenia się odbędą. Wróżka udzieli Ci pomocy w przygotowaniach do tego, co prawdopodobnie kieruje się w Twoją stronę.

Alternatywne podejścia

Wszyscy mamy opcje, które pozwalają nam dokonywać rozsądnych wyborów. Jednakże możemy nie być świadomi wszystkich opcji, które mamy. Czytanie z kart może pokazać różne ścieżki dla tych, którzy pytają o jakąś sprawę.

Pomoc przy żałobie

Jeśli odczuwasz ból z powodu straty, sesje ezoteryczne mogą zapewnić wspaniałą kurację dla tych, którzy są w żałobie, rzucając światło na życie pozagrobowe ich rodziny i przyjaciół.

Oczyszczenie aury

Niektóre wróżki, które trudnią się w pracy z energią, są w stanie dostrzec, gdzie konkretna osoba może mieć energetyczne utrudnienia. Potrafią nawet polecić rozmaite kryształy lub ćwiczenia, aby pomóc oczyścić czakry i doprowadzić do poprzedniego stanu równowagę ciała.

Kontakt z tymi, którzy odeszli

Wróżki są w stanie dotrzeć do innych sfer w charakterze medium pomiędzy żyjącymi i tymi, którzy odeszli. Poprzez channelingi ze zmarłymi bliskimi, ludzie są w stanie pozyskać wszelkie dodatkowe dane, które ich bliscy posiadają dla nich.

Zwiększenie pewności siebie

Ludzie często ignorują swoje przeczucia, sądząc, że ich podejrzenia są nierealne. To potrafi sprawić, że sporo osób neguje swój własny umysł i czuje się tak, jakby ich umysł płatał im figle. Wróżba jest w stanie uwierzytelnić trafność podejrzeń lub zastrzeżeń. Oprócz tego, potrafi to kierować do większego poczucia siły, co potrafi wyraźnie polepszyć pewność siebie.

Pewność jeśli chodzi o przyszłe decyzje

Być może dana osoba pragnie podjąć ciężką decyzję, lecz nie jest pewna jej efektów. Wróżka potrafi odkryć rozmaite potencjalne zdarzenia tak, że te decyzje mogą być postanowione z wyższym poziomem pewności.

Uzyskanie balansu emocjonalnego

Posiadanie jasności i balansu w życiu jest pomyślne dla Twojej pewności siebie, co też pozytywnie odbije się na Twoim zdrowiu emocjonalnym.

Pokazanie ścieżki

Czasami ludzie najzwyczajniej potrzebują informacji zwrotnej, aby mogli pozostać na poprawnej drodze. Wróżki mogą ukazać Ci obszary, które wymagają polepszenia.

Nawiązanie kontaktu z przewodnikami duchowymi

Wszyscy posiadamy mistrzów duchowych, którzy mają na nas oko. Jednak to połączenie musi być rozwijane. Wróżki posiadają duchową skłonność do zawierania takich połączeń i są w stanie udzielić Ci pomocy w tej sprawie.

Pokonywanie różnych blokad

Nie wszystkie przeciwności, z którymi ludzie się stykają, są namacalne. Wróżki mogą dojść do Twojego podświadomego umysłu i pomóc Ci wypuścić cykle karmiczne, urazy z z okresu dziecięcego i wszelkie rozżalenia, których możesz się trzymać.

Zwiększenie empatii

Pewni ludzie grają w zrzucanie na siebie winy i są ofiarami swoich zdarzeń. Wróżba zapewnia obiektywne spojrzenie na sytuację, co pomoże Ci mieć większą empatię i współczucie dla innych.

Niewyobrażalne możliwości

Nasze umysły potrafią być naszym największym skomplikowaniem, powstrzymując nas od zobaczenia innych możliwości. Osoba z zewnątrz, obserwująca z zewnątrz, jest w stanie zobaczyć rzeczy z odmiennego punktu widzenia, proponując Ci więcej opcji, których uprzednio nie brałaś pod uwagę.

Przeszłe życia

Wróżki są w stanie zgłębiać twoje przeszłe życia i pomóc ci zrozumieć, jak niektóre sprawy odzwierciedlają twój obecny cykl życia. Zdobędziesz wiele jasności na temat cykli karmicznych i nie tylko.

Potrzeba bycia wysłuchanym

Człowiek może pragnąć tylko, aby ktoś go wysłuchał, co samo w sobie może mieć charakter terapeutyczny.

Większa jasność

Ludzie mogą zdobyć jasność, dostając więcej informacji od wróżki i zdekonstruować wszelkie kłamliwe przekonania, podejrzenia i postrzeganie w swoim życiu.

Polepszenie intuicji

Jeśli nie dowierzałeś swoim odczuciom, pozyskanie zbliżonych wiadomości zwrotnych od wróżki jest w stanie pomóc Ci bardziej zaufać swojemu zmysłowi. Z czasem zyskasz lepsze zaufanie do tej zdolności, co w dużej mierze wpłynie na twoje rozeznanie w życiu.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę