Jak odzyskać miłość męża ?

Pomyśl o tym, co tym razem będzie inne

Związek zakończył się z jakiegoś powodu, więc co się ma zmienić, aby chciał działać po raz drugi? Czy musisz poprawić komunikację albo odbudować zaufanie? Poświęć kilka chwil na rozpoznanie, co ulegnie zmianie, gdy się zejdziecie.

Jak odzyskać miłość męża ?

Działaj powoli

I mam na myśli istne ślimacze tempo. Ponowny związek na pełnej prędkości jest szybkim sposobem na ponowne rozejście się.

Wiedz, kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać

Niefortunnie, mają miejsce sytuacje, kiedy dwoje ludzi po prostu nie jest sobie pisanych. Jeśli utknęliście w błędnym kole tworzenia i zrywania w kółko, może to być wiadomość, że wasza dwójka po prostu do siebie nie pasuje. Bądźcie szczerzy i wiarygodni wobec siebie nawzajem, a jeśli nadeszła pora, aby dać sobie spokój, zróbcie wszystko, co w waszej mocy, aby zrobić krok naprzód.

Pomyśl o tym, dlaczego związek się zakończył

Czy rozstaliście się pokojowo i oboje zdecydowaliście, że to nie był dobry moment? Czy był to uciążliwy związek? Czy jedno z was dopuściło się zdrady? Nietrudno jest zapomnieć o negatywnych aspektach, kiedy tęsknisz za byłym, ale zastanowienie się nad tym, czemu zakończyliście związek, może pomóc Ci postawić się w bardziej trzeźwym stanie umysłu i określić, czy wznowienie związku jest możliwie najbardziej trafnym posunięciem.

Nie grzeb w przeszłości

Jednym z największych wyzwań z powrotem do byłego jest wybaczanie przeszłości. Chociaż nie należy rzucać w niepamięć, co się działo podczas pierwszego związku, istotne jest, aby nie pozwolić mu na zmącenie wznowionego związku. Zamiast tego użyj tych wspomnień jako doświadczenia edukacyjnego, które pomoże Wam dojrzeć jako para i uniknąć kolejnego popełnienia tych samych błędów.

Postaw się w cudzych butach

Oto dobry sposób, aby zdecydować, czy wracasz do byłego z dobrych powodów: czy możesz sobie wyobrazić, że twój najlepszy przyjaciel robi to samo? Niekiedy twoje myślenie może być logiczne dla Ciebie, ale nie dla całej reszty. Wyobrażanie sobie siebie jako obiektywnej strony trzeciej może pomóc Ci wskazać, czy jesteś autorem trafnego wyboru.

Daj sobie czas zanim się odezwiesz

Pomyśl, co jest zasadniczym powodem, dla którego chcesz wrócić do niego. Czy nagle zdałaś sobie sprawę, co straciłaś? Czy faktycznie wierzysz, że związek może być po raz kolejny ożywiony? A może najzwyklej w świecie czujesz się ciut samotna, a ex jest pierwszą osobą, jaka przychodzi ci na myśl? To oczywiste, że płaczesz za byłym (nawet jeśli wszystko skończyło w bardzo zły sposób), ale miej pewność, że nie ulegasz chętce powrotu zbyt prędko. Przemyśl to, dlaczego za nimi tęsknisz, a jeśli to dlatego, iż szczerze chcesz powrotu do tego, co było, to może być to czas, aby zacząć działać.

Okres próbny

Nie nabyłabyś samochodu bez przetestowania, racja? Może to nie jest najlepszy przykład, ale przesłanka jest ważna. Nie masz pewności, czy Twoje pojednanie będzie owocne, więc czemu nie dać mu wpierw jazdy próbnej? To daje Ci zwiastun tego, co ma się stać i czy chcesz się w dalszym ciągu tego trzymać.

Porozmawiaj o tym z przyjaciółmi

Po rozstaniu prawdopodobnie powiedziałaś o swoim ex kilka rzeczy, które były… mniej niż pochlebne. Jeżeli masz plan wrócić do byłego, ważne jest, aby porozmawiać z przyjaciółmi i rodziną. Może są przeciwni lub boją się twojej decyzji, ale trzymanie tego w tajemnicy spowoduje tylko zgrzyty z najbliższymi osobami w twoim życiu.

Zaadresuj zerwanie z byłym

Przed tym jak będzie można dać mu kolejną szansę, trzeba być szczerym w stosunku do siebie o tym, co się wydarzyło. Po tym wszystkim nie można zwyczajnie wskoczyć z powrotem do związku i udawać, że zerwanie nigdy się nie zdarzyło, racja? Podyskutujcie ze sobą o tym, czego nauczyliście się po waszym zerwaniu.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę