Czy ja nie nadaję się do związku ? Oznaki

Ciągle szukasz nowej gałęzi

W rzeczywistości jest w miarę dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że upłynęło już trochę czasu, motyle w brzuchu padły i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności prędzej czy później opada, a wasza relacja wstępuje w etap dojrzałości. Jeśli pozwolisz się uwieść pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to możesz wpaść w pułapkę namiętności i ciągle skakać z kwiatka na kwiatek.

Często się obrażasz

Czy ja nie nadaję się do związku ? Oznaki

Rzucając focha prezentujesz swoje uprzedzenia i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli obrażasz się i żywisz urazę, kiedy ktoś pokazuje Ci brak zainteresowania np. odwołał spotkanie, nie odpisał, albo nie podejmuje żadnych innych wysiłków. W praktyce fochami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale jeszcze zniszczysz waszą relację.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/boje-sie-zwiazku/

Jesteś zdezorganizowana

Pewne kobiety ani trochę nie są uporządkowane. Obiecują, że coś uczynią, a następnie o tym zapominają, albo przekładają daną czynność na kiedy indziej. Nie zdążają na spotkanie. Nikt nie chce wiązać się z tak infantylną kobietą.

Źle oceniasz innych

Fakt, że jesteś bardzo wymagająca jeśli chodzi o innych, nieważne, czy chodzi o przyjaciółki z pracy, kasjerkę ze sklepu czy znajomych swojego faceta, źle o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo ocenia innych, jest zazwyczaj niesłuszny, drobnostkowy i nadęty. Z kimś takim ciężko jest ułożyć sobie życie.

Na siłę próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli myślisz, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to kiedy wyniknie podlegająca dyskusji chwila będziesz bardziej skora do ustępstw. Ale tego typu przekonania grożą zachwianiem równowagi uczuć i w finalnym etapie rozpadem związku. Dlatego stawianie na swoim, szczególnie w sprawach, które mają dla Ciebie większą wagę, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale też Twojej relacji.

W przeszłości nie byłaś w związku

Jeśli nie posiadasz za sobą żadnej poważnej zażyłości, to jest to niezmiernie zastanawiające. Coś musi być z tobą nie w porządku – w ten sposób tak rozumuje większość ludzi. Niewykluczone nie jesteś w stanie dojść do porozumienia, może być tak, że stawiasz egoizm ponad wszystko lub najnormalniej w świecie nie potrafisz się zaangażować w żadną relację długoterminową.

Masz problem z wydawaniem pieniędzy

Niektóre kobiety wydają więcej, niż zyskują, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką wydajesz pieniądze, których nie posiadasz to możesz być pewna, że nie prezentujesz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał być z kobietą, która będzie w stanie go wciągnąć w spiralę zaległości.

Jesteś za bardzo zazdrosna

Jak wszystkim wiadomo powiada się, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest nonsens. Zazdrość jest jak jad. Faktycznie znikoma doza nic Ci nie zrobi, lecz nic nie tłumaczy używania substancji trującej. A wzięcie tego w nadmiarze może mieć fatalne konsekwencje. Nawet jeśli czujesz zazdrość to wiedz, że przekładanie jej na swojego ukochanego nie tylko nie da Ci nic dobrego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze silniej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się osłabią, a przez to prawdopodobieństwo zdrady będzie jeszcze większe.

Kochasz być w centrum zamieszania

Mężczyźni nie znoszą tego, gdy kobieta ciągle potrzebuje być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic złego jeśli nie zawsze to ty musisz olśniewać. Jeśli jesteś z tych kobiet, które za żadne skarby nie dadzą nikomu innemu grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wydajesz złe świadectwo.

Nie masz swojego towarzystwa

Jeśli nie masz żadnych przyjaciół, ani mocniejszych więzi z rodziną i środek Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć kłopoty. Tym silniejsze, jeśli on nie daj boże ma przyjaciół i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja jest w stanie przyczynić się do tego, że on będzie odczuwał przymus spędzania z Tobą czasu, a to nie będzie właściwie działało na jego uczucia do Ciebie.

Próbujesz zmieniać i kontrolować partnera

Naturalnie to dobrze, jeśli chcesz dla swojego ukochanego wszystkiego, co najlepsze, mobilizujesz go do wyznaczania nowych celów i pracy nad sobą – ale w chwili kiedy zachęcanie zamienia się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo zwykłe zrzędzenie to bardzo nadszarpniesz swoją relacje i uczucia Twojego partnera.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę