Kochać dwie osoby jednocześnie? Oznaki

Wpadasz w panikę, gdy ktoś traktuje Cię poważnie

Jeśli nie jesteś w pełni zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna marzyć o przyszłości lub dawać ci uwagę – i jest niezwykle widocznie skupiona tylko na tobie – będziesz się dziwnie czuć. Niewykluczone, że poczujesz obawę i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której prawdopodobnie jesteś zauroczona.

Nie wiesz kto jest ważniejszy

Kochać dwie osoby jednocześnie? Oznaki

Kiedy mają miejsce duże wydarzenia – otrzymujesz nową pracę, twój pies umiera, otrzymujesz informację o nowej serii ulubionego serialu – jawi się reakcja, aby zadzwonić do osoby numer jeden. Jeśli nie jesteś w stanie podjąć decyzji, do kogo zadzwonić jako pierwszego, to coś może być nie tak.

To znajome uczucie

…od obu z nich. Jesteś uświadomiona, kiedy jesteś zauroczona. To uczucie. Znasz je i rozpoznasz je, kiedy je odczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

Twoi przyjaciele nie wiedzą kogo kochasz

Musisz postawić im niełatwe pytania. Jeśli nie mogą udzielić ci łatwej odpowiedzi, to może być po prostu tak, że nie istnieje łatwa odpowiedź, aby jej udzielić.

Problem podczas seksu

Klasyka takich sytuacji czyli marzenie o jednej osobie w trakcie stosunku to pospolity kłopot. Niestety, podobnie jest z wymawianiem imienia tej drugiej osoby. Staraj się wystrzegać się tego ostatniego.

Myślisz też o kimś innym

Wszyscy mamy tendencję, aby pozwolić naszym umysłom wędrować do osoby, w której jesteśmy zakochani. Jest to w zupełności normalne. Ale w chwili kiedy twój umysł kieruje się do dwóch osób, a nawet więcej, a nie do tego kogoś wyjątkowego, to może to być spowodowane tym, że czujesz się zwaśniona wewnętrznie. Zwracaj uwagę na to, w którą stronę prowadzi Cię twój umysł i postaraj się użyć tę kreatywność i uczynić coś kreatywnego dla twojego związku.

Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

Jeśli jesteś zakochana w dwóch osobach, to może zdarzyć się tak, że jesteś w pełni zadowolona, gdy jesteś w pewnej odległości od tego kogoś. Albo może być tak, że nigdy nie czujesz się w całości dobrze, ponieważ druga osoba wtargnęła do twojego umysłu i czujesz się źle.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę