Jak zostać wróżką online ?

Kiedy nie wiesz co powiedzieć…

Jeśli w czasie wróżenia online na żywo Twój umysł jest pusty, chwyć kartę tak, aby klient mógł ją zobaczyć i zadaj pytanie, co ona dla niego oznacza. Opisz obraz, podyskutuj o tym, co znaczy określona symbolika, a wkrótce ukierunkujesz się na odpowiednie tory. Za każdym razem możesz się ukazać swój uśmiech i przeprosić za zagubienie toku myślenia – zdarza się to od czasu do czasu nawet czołowym wróżkom.

Formaty czytania tarota

Zdecyduj się na format swoich wróżb. Istnieje mnóstwo metod, na które da się przesłać wróżbę w systemie zdalnym: e-mail, nagranie wideo, Skype, Facebook, komunikatory internetowe. Zrób swoje badania i sprawdź który format wróżb online jest dla Ciebie najbardziej wygodny.

Jak zostać wróżką online ?

Wróżenie w czyimś imieniu

Postaraj się nie wykonywać rozkładów na osoby trzecie. Czyli, nie mów klientce, co uważa o niej jej chłopak. Można subtelnie naznaczyć jakie może być to uczucie, ale nic poza tym. Nadmień, że jesteś w stanie odszyfrowywać karty tylko w jej imieniu i tylko z jej punktu widzenia. Twoja klientka będzie zachwycona pod względem Twoich reguł i będzie się czuła pewnie, że jej osobiste dane są u Ciebie utajnione.

Minimalne przerwy podczas rozkładu

Jeśli czytasz tarota przy pomocy formy zdalnej na Skype, upewnij się, że nie będzie żadnych przerw. Jeśli dzieci przychodzą ze szkoły lub pies zaczyna piszczeć, aby wyjść, może to uczynić, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie. Jednakże, może to także spowodować, że będziesz wyglądać oprócz tego normalnie i ludzko, więc nie przejmuj się, jeśli pojawi się nieprzewidziana przerwa. Jeśli jest to pilny przypadek, twój klient zrozumie i będziesz w stanie przeorganizować rozmowę.

Dogodne terminy wróżenia

Jeśli rozszyfrowujesz karty w czasie rzeczywistym przez Skype, musisz zyskać pewność, że skonkretyzowałaś czas właściwy zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego klienta. Nie usiłuj dopasować się do nich zaledwie w celu, aby podlizać się klientowi – nie będziesz w końcu rozkładała kart o 3 nad ranem…

Bądź Aniołem Tarota

Zrób dobrą robotę, a w niedługim czasie dostaniesz możliwość realizacji kolejnych zleceń. Klienci szanują kogoś, kto jest przygotowany, aby pracować ciężko. Kiedy wróżenie online kończy się, poinformuj klienta, że jeśli ma dylematy będzie mógł się skonsultować. Na pewno są tacy, którzy to właśnie robią, ale jest ich niezbyt dużo. Po uzyskaniu wywodu na parę pytań dodatkowych możesz z uprzejmością poprosić ich o zamówienie dalszego odczytu.

Trzymaj się realistycznej wyceny wróżb

Pociągające jest obniżanie ceny, aby dostać zlecenie. Sprecyzuj, ile pieniędzy potrzebujesz i zważając na to wyceniaj swoje rozkłady.

Odczyty pisemne

Jeśli robisz pisemne wróżby e-mail sprawdź, że Twoje talenty edytorskie są poprawne, by nie zniechęcać klientów. Potrzebujesz perfekcyjnych umiejętności językowych i zdolności do przedstawiania myśli i wiadomości w sposób nieskomplikowany i treściwy.

Znaj swoje karty na wylot

Na rozpoczęciu należy używać tej samej talii dla wszystkich Twoich odczytów online. Skomponuj plik tekstowy z krótkim opisem każdej karty. Przejmuje to odrobinę czasu, natomiast uprości Ci autentycznie pojąć symbolikę każdej karty. Kiedy już osiągniesz pewność siebie i swoich kart, pogłęb swoją wiedzę ucząc się podstawowej numerologii i podstaw astrologicznych. Nie pogrążaj się w chaosie, starając nauczyć się wszystkiego za jednym zamachem.

Etyka

Utwórz kodeks etyczny. Każda wróżka online powinna go zawierać w swojej ofercie. Może on zawierać takie rzeczy jak: „Nie będę wróżyć osobom niepełnoletnimi” oraz „Nigdy nie będę dzielić się wiadomościami o klientach”. Trzymaj się tych reguł – to wygeneruje Ci wiele stałych klientów.

Bądź uprzejmą osobą

Klienci są delikatni i można wyrządzić ogromne szkody przez włożenie negatywnego pomysłu do ich umysłów. Pielęgnuj serdeczny sposób bycia. Nigdy nie powiadamiaj klientki, że jej sytuacja to jej własna wina. Nigdy nie bądź nieprzyjacielska lub gwałtowna, nie ma znaczenia jak bardzo osowiała możesz się czuć. Wróżby online, siłą rzeczy, są o krok od rzeczywistości, ale nie zapominaj, że pośrednictwem Internetu chowa się realna istota ludzka. Zawsze traktuj ją odpowiednio, fachowo i z rzeczywistym współczuciem.

Nie zalewaj klienta zbędnymi informacjami

Nie usiłuj przekazywać tego co wiesz w całości. To niebywale pociągające, aby starać się pouczać klienta, dzieląc się z nim wszystkimi wiadomościami na temat karty. Zazwyczaj zdarza się tak, że jest to zdecydowana przesada i Twój biedny klient jest zbity z tropu. Twój klient jest naprawdę zainteresowany zaledwie tym, jaki to ma związek z jego życiem. Często zdarza się tak, że mniej znaczy więcej.

Ułatwiaj zamówienie wróżby z tarota

Upewnij się, że Twoje ceny za wróżbę są jasne i że posiadasz łatwy sposób na to, aby ludzie mogli zamawiać u Ciebie wróżby. Twoi klienci muszą dodatkowo wiedzieć co otrzymują za swoje pieniądze, więc wyjaśnij im co są w stanie zyskać za z góry ustanowioną kwotę.

Zadbaj o to jak czuje się Twój klient

Pozwól sobie na poczucie humoru. Klienci doceniają kogoś, kto umie ich zrelaksować z szczyptą humoru, ale nie pozwól, aby wymknęło się to spod kontroli. Ta osoba posiada strach dotyczące swojego życia, w innym przypadku nie prosiłaby o rozkład, więc kiedy trzeba, aby być poważną, bądź poważna.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę