Jak przebiega kontakt z wróżką ?

Miła atmosfera

Wróżka ma na uwadze, że ludzie, którzy przybywają do niej z wizytą, są prawdopodobnie zdenerwowani i zlęknieni. Głównie ludzie, którzy odwiedzają wróżkę z nadzieją na rady mające związek z utrapieniami, które mają. Zawsze pielęgnują, aby ich goście czuli się pożądani. Również po to, aby uzmysłowić im, jak dobrze rozumieją, jak mocno są podenerwowani i aby pomóc im się opanować.

Konkretne pytania są lepsze od ogólnych

Możesz udać się do wróżki, aby zyskać dane na temat danych rzeczy. Na przykład, pragniesz się dowiedzieć, czy osoba, z którą się spotykasz, jest dla Ciebie właściwa lub czy jest to kariera, która jest dla Ciebie najkorzystniejszą opcją. Zadawanie bezpośrednich pytań może być użyteczne tak samo dla Ciebie, jak i dla wróżki, dzięki czemu będzie ona wiedziała, na czym się skupić. Doświadczenie udania się do wróżki, niezależnie od tego, czy jest to spotkanie online, czy też fizyczna wizyta, może być przytłaczające. Zdarza się tak, że odczyty mogą nie zawierać dla Ciebie sensu w chwili spotkania. Ale znaczenia z pewnością w krótkim czasie się rozwiążą. Zawsze będą znaki, na które musimy zwrócić uwagę, które mają związek z twoim odczytem. Wróżka pokieruje cię, abyś dowiedziała się więcej o sobie i o tym, do czego jesteś zdolna, aby posiąść większą kontrolę nad swoim życiem. Te odczyty pomogą Ci oprócz tego połapać się, jak Twoja przeszłość wpływa na Ciebie.

Prośba o rozwianie wątpliwości

Czy coś jest dla Ciebie niejasne? Twoja wróżka będzie szczęśliwa, w momencie gdy usłyszy Twoje pytania lub obawy. Twoja wróżka musi wytłumaczyć w odczycie to, czego nie rozumiesz. Im mocniej będziesz się czuła zrelaksowana, tym dokładniejsze będą Twoje wibracje. I tym bardziej odczyty będą miały sens zarówno dla ciebie, jak i dla wróżki.

Przywiązanie do jednej wróżki

Zdarza się tak, że Ty i wróżka, u której byłaś nie całkiem do siebie pasujecie. Jest to oczywiście normalne, nie powinnaś pozwolić, aby to zniechęciło Cię do poszukania kogoś innego. Naturalnie nie znaczy to, że coś jest nie w porządku ani z tobą, ani z wróżką. Prawdopodobnie zwyczajnie wasze energie nie okazały się zharmonizowane. Nie znaczy to, że nie będziesz czuła się dobrze z inną wróżką.

Sprawy osobiste

Wróżka musi połączyć się z tobą tak, żeby była w stanie zdobyć treściwsze i sensowniejsze odczyty na podstawie Twoich wibracji. Nawet szanowana wróżka będzie zmuszona zapytać Cię o Twoje prywatne sprawy i wytłumaczyć Ci pewne części tego, co zobaczyła lub uzyskała od Ciebie. Nie zapominaj, że nawet wróżki muszą rozumieć odczyty, które dostają.

Pierwsza wizyta to tylko pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta jest dużym przeżyciem. Jesteś podenerwowana i masz dużo oczekiwań. Nie oczekuj jednak, że pierwsza wizyta odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości lub opowie Ci wszystko na temat tego, jak żyjesz. Tak samo jak Ty jesteś zdenerwowana i próbujesz szukać pomocy, tak samo wróżka stara się nadać sens wszystkim wibracjom i wizjom, które dostaje z twojej strony, aby dać Ci dokładne odczyty, które mają sens.

Na podstawie: https://blog.otylia.pl/kontakt-z-wrozka/

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę