Wróżba imię przyszłego męża online

Przelanie wosku

Potrzebujecie świecy i starego klucza z dużą dziurką. Rozgrzany, roztopiony wosk ostrożnie przelewacie przez ucho od klucza prosto do naczynia z zimną wodą. Kształt, który uzyskacie musicie oświetlić latarką, a cień widoczny na ścianie ma symbolizować… No właśnie, co? Tutaj Tu kluczową rolę odgrywa wasza wyobraźnia.

Wróżba imię przyszłego męża online

Wróżba z kwiatu róży

W noc andrzejkową pozbądź się jej płatków, wsadź je do koperty, dobrze ją zamknij i schowaj pod poduszkę. Tuż przed snem zapytaj „kiedy wyjdę za mąż?” i moment pokontempluj nad tą doskonałą wizją. Jeśli tej nocy przyśni ci się ołtarz, welon lub coś, co powiązane jest z małżeństwem, świadczy to, że ożenisz się w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Wróżby z karteczek papieru

Na białych karteczkach wypisz imiona męskie niedostrzegalnym wkładem. Kiedy wyschnie, czarodziejskie karteczki wsadź do kapelusza. Po wylosowaniu odczytaj imię przyszłego męża nad płomieniem świecy, który zaprezentuje napis.

Rzut lewym butem

Pozbywamy się buta z lewej nogi, odwracamy się w kierunku przeciwnym niż drzwi i rzucamy go za siebie. Jeśli but będzie czubkiem wskazywał wyjście znaczy to, że właścicielka natychmiastowo znajdzie męża.

Wróżby z igieł na wodzie

Już jesteś w związku? Sprawdź, czy twój ukochany to ten jedyny. Połóż na wodę dwie igły i przekonaj się czy się złączą. W tym przypadku symbolika mówi sama za siebie.

Wróżba słowiańska

Grupa panien ustawia się w kole, po którego środku ulokowany będzie mężczyzna z oczami ukrytymi pod chustą. Dziewczyny powinny złapać się za ręce i podjąć taniec w określonym przez siebie kierunku. Kawaler także musi parę razy się obrócić, a później wskazać którąś kobietę stanu wolnego, kiedy ich taniec się zatrzyma. Ta, którą pokaże, najprędzej się ożeni.

Wróżby z kartek na wodzie

Przygotuj: korki od wina, karteczki z imionami męskimi i żeńskimi, pojemnik z wodą, szpilki.
Do korków od wina przyczep karteczki z imionami męskimi, a później ułóż je w wodzie wraz z korkiem z imieniem kobiety. Ten korek, który się z nim złączy, zidentyfikuje imię przyszłego ukochanego.

Kartka i szpilki

Na dużej kartce papieru zapiszcie wszelakie męskie imiona, jakie przyjdą Wam do głowy. Potem przewróćcie kartkę odwrotnie, zakręćcie kilkukrotnie, aby nie oszukiwać i wyznaczcie punkt w losowe miejsce. To jest ten moment, w którym poznałaś imię swojego przyszłego męża!

Kwiatek i liść wiśni

W Andrzejki trzeba zgromadzić parę liści wiśni i włożyć do wody. Jeżeli którakolwiek z gałązek puści pąki do 24 grudnia, jest to znak, że w na przestrzeni kilku miesięcy odnajdzie się drugą połówkę i przeżyje z nią wspaniałe chwile.

Wróżenie z łódeczek

Przygotujcie papierowe łódeczki lub stwórzcie je z łupinek orzecha. Każdą z nich trzeba naznaczyć żeńskimi i męskimi imionami. Łódeczki puszczamy na wodzie, a posiadacze tych, które się zetkną, mogą kiedyś zostać parą.

Pierwsza spotkana osoba

Gdy w wigilię Andrzeja wyjdziesz z domu i natkniesz się na pierwszego mężczyznę / pierwszą kobietę, koniecznie zapytaj go / ją o imię. Musisz to zrobić samodzielnie i widzieć tego człowieka pierwszy raz w życiu. Jego imię będzie imieniem Twojego przyszłego wybranka / przyszłej żony.

Wróżba z butów

Przygotujcie sobie swoje lewe buty. Kładziecie je po kolei, jeden za drugim, rozpoczynając od położenia, które znajduje się najdalej od drzwi frontowych. Pierwsze ustawienie powinna dokonać osoba, która nie będzie z wami w to grała. Przestawiajcie je do momentu, w którym but wyjdzie za próg domu. Jego właścicielka wyjdzie za mąż szybciej niż inne osoby biorące udział w zabawie.

Wróżby z jabłek

Każda z Was wybiera jabłko i pozbywa się jego skórki tak, aby zdobyć jak najdłuższą obierkę. Rzucamy ją za siebie przez lewe ramię i analizujemy literę, którą utworzyła się na podłodze. To szansa na poznanie imienia swojego przyszłego męża.

Wróżba ślubna z kart

Zapal świeczkę i weź talię do ręki. Odpowiednio ją przetasuj i donośnie zadaj pytanie: „kiedy się ożenię”. W zależności od tego, który karciany kolor ci wypadnie, taką przyszłość sobie wywróżysz. Kier – w najbliższych miesiącach. Karo – nie za rok, ale wkrótce. Trefl – staniesz przed ołtarzem za parę lat, ale napotkasz mnóstwo trudności, Pik – nigdy.

Wróżenie z płonących kartek

Jeśli chcesz sprawdzić, jak silny jest twój związek, zapal na raz dwie kartki papieru. Jedna z nich symbolizuje ciebie, druga twojego kochanka. Kartka, która spali się wyraźniejszym płomieniem, zidentyfikuje osobę kochającą mocniej.

Wróżba z pudełkiem zapałek

Wysyp zapałki na stół, po czym lewą dłonią wybierz garść i rozpocznij odkładanie ich, odliczając kolejno: kawaler, rozwodnik, wdowiec, kawaler… Jeśli przy ostatniej zapałce wypadnie kawaler, to wyjdziesz za mąż za kawalera, jeśli rozwodnik to za rozwodnika, a wdowiec to za wdowca.

Miłosne losowanie

Potrzebujecie obrączki, różańca i zielonego listka. Każdy z tych przedmiotów symbolizuje odpowiednio: prędki ślub, stan zakonny i staropanieństwo. Należy umieścić je pod trzema spodeczkami, kilka razy zmienić położenie dla niepoznaki i kolejno losować.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę