Oczyszczanie energetyczne kart tarota

Używanie dźwięku

Dźwięk jest następnym perfekcyjnym narzędziem do oczyszczania talii. Na przykład dzwony zawierają niesamowitą moc oczyszczającą. Również misy kryształowe, muzyka, a też własny głos jest w stanie w tej sytuacji sporo zdziałać.

Użycie światła księżycowego

Podobnie jak kryształy mogą być ładowane pod światłem księżyca, w równej mierze procesowi takiego ładowania może ulec twoja talia. Rekomenduje się położenie swojej talii przy oknie w wieczór następnej pełni księżyca i poczekanie, aby niebo zrobiło swoje przez noc.

Oczyszczanie energetyczne kart tarota

Światło słoneczne

Jest coś orzeźwiającego w byciu na słońcu i nabraniu rześkiego powietrza – karty tarota także to czują. Wzięcie swoich kart poza dom i wachlowanie ich świeżym powietrzem potrafi zdziałać cuda, przede wszystkim jeśli czujesz, że utknęłaś w swoich odczytach.

Wykorzystanie wizualizacji

Trzymając talię między rękami, zamykasz oczy i wyobrażasz sobie białe światło – lub którykolwiek kolor, który ma dla Ciebie znaczenie oczyszczające. Kolor ten ma otulać twoją talię i wyciągać z niej starą energię.

Oczyszczająca moc pukania

Czy zdarzyło się, że słyszałaś, że musisz zapukać do swojej talii trzy razy zanim wykonasz odczyt? Jest to szybki i łatwy sposób na fizyczne wybicie starej energii.

Oczyszczanie z pomocą oddechu

Oddech jest potężnym narzędziem, a włączenie go do procesu oczyszczania jest w stanie pomóc Ci oczyścić Twoją talię. Najzwyczajniej dmuchając żwawo nad swoją talią zasadniczo zdmuchujesz z niej każdą starą energię.

Oczyszczanie za pomocą soli kuchennej

Sól jest ogromnym i niezwykle dostępnym narzędziem do oczyszczania. Jeśli pragniesz oczyścić karty to należy je umieścić w pojemniku z solą morską na noc.

Użycie kryształów

Pewne kryształy mogą być świetne do oczyszczania talii. Jesteś w stanie albo postawić swoją talię na krysztale (w przypadku gdy jest większy i płaski) albo umieścić mały kryształ na szczycie talii, aby ją naładować. Można używać między innymi selenitu z racji tego, że jest to oczyszczający kryształ, który jest co więcej doskonały do nawiązywania połączenia z przewodnikami duchowymi. Możesz w takiej samej mierze dostosować kryształ, który jest zgodny z typem odczytu, który robisz.

Oczyszczanie za pomocą tasowania

Tasowanie jest zwyczajną praktyką przed rozkładem. Jeśli poznajesz nową talię lub zwyczajnie czujesz się od niej odłączona, jesteś w stanie ułożyć karty w kolejności (poczynając od dużych arkanów i przechodząc przez małe arkana), a potem najzwyczajniej przemieszać wszystko w bezładny sposób, tak samo jak dziecko bawiące się w błocie. Możesz także po prostu przeprowadzić dodatkowe dokładne regularne tasowanie dla szybkiego restartu.

Oczyszczanie dymem

Po prostu potrzymaj swoją talię blisko dymu ziołowego kadzidła lub suszonej różdżki, pozwalając mu unosić się nad, dookoła i oczyszczać wszystkie karty. Lawenda będzie odpowiednia z uwagi na to, że jest ona rządzona przez Merkurego, co czyni ją genialną dla klarowności komunikacji.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę