Kiedy wyjdę za mąż ? Tarot

Przed tym zanim wyjdziesz za mąż warto zastanowić się czy przeszłaś już wszystkie etapy, aby do tego dojrzeć. Przeczytaj o nich, bo warto:

Kiedy wyjdę za mąż ? Tarot

Umiejętność przyznania racji komuś innemu

Potrafisz przyznać – to moja wina i za swoje czyny oraz wszystko to, co mówisz. Nie udajesz, że nic się nie stało, kiedy ktoś przyłapuje Cię na popełnieniu błędu.

Zmiana

Chciałaś zrobić sobie tatuaż, kolczyk, powiększyć usta, zmienić kolor włosów, przejść na dietę, zadbać o swoją figurę – jeśli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przemyślenia, dużego wysiłku, ale nie miało związku z akceptacją rodziców i innych ludzi.

Zaproszenie rodziców do swojego lokum

Nadszedł czas, kiedy to Ty przygotowujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, jakie przygotowała Ci mama i nie zamawiasz posiłku z knajpy – oni wpadają z wizytą, a Ty jesteś gospodynią podczas całego wieczoru. Poza tym, masz w swoim mieszkaniu jedzenie! Twoje posiłki to co najmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez większość czasu przyrządzasz je samodzielnie.

Własne rachunki

Umowa i abonament tylko na Ciebie. Brzmi niepoważnie? Od tej pory każda rozmowa i wiadomość, wszystkie opłaty za roaming, czy inne wydatki spadają na Ciebie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię kwestie rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z chłopakiem.

Samodzielna podróż

Sama, ze znajomymi lub z partnerem. Odpoczynek i wczasy z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką ze szkoły. To Ty za nie płacisz.

Cieszenie się czyimiś sukcesami

Prawdziwego szczęścia… bez złości, obawy, że Ty również powinnaś osiągnąć lub posiadać to, co znajomi.

Pilnowanie terminów

Mama nie musi przypominać Ci o kontroli u dentysty, wygasającym ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem miły, papierowy) terminarz doskonale radzi sobie z odpowiedzialnością i utrzymaniem porządku w Twoim życiu.

Odejście od nastoletnich lat

Patrzysz na młodych ludzi i nastolatków i dokładnie widzisz, jak dużo Was różni. Myślisz sobie, że cieszysz się, że jesteś już dorosła. Oczywiście chciałabyś wciąż być beztroską nastolatką, ale mentalnie jesteś już poza tym etapem życia.

Samodzielne zamieszkanie

Nie musisz mieć własnego apartamentu, domu, czy jakiegokolwiek mieszkania. Mowa tutaj o samodzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie spróbujesz żyć na własny rachunek. Zamieszkujesz sama i jesteś z dala od domu rodzinnego, czy ukochanego.

Umiejętne poradzenie sobie z problemami

W trudnych momentach radziłaś sobie sama i stawiałaś czoła problemom. Doprowadzałaś do ich rozwiązania. Problemy ze znalezieniem zatrudnienia, zły stan zdrowia członków rodziny, brak pieniędzy na rachunki itp.

Zmiana pracy

Sama, bez pytania rodziców o zdanie. Postanowiłaś tak dlatego, że czyni Cię ona niespełnioną, nie daje wystarczającej ilości pieniędzy, czy zadowolenia.

Wyjście daleko poza swój komfort

Z różnych względów byłaś lub jesteś postawiona w trudnej sytuacji, która stanowi dla Ciebie problem, np. musisz zdecydować się na przeprowadzkę, poprzez wzgląd na swoją pracę.

Polizanie luksusu

Czyli momenty i rzeczy, na które przeznaczasz swoje ciężko zarobione fundusze, a które nie są Ci niezbędne. Robisz to, bo masz prawo i chcesz, ale nie jest to zbędna rozrzutność. Np. kupujesz wino z wyższej półki, decydujesz się na kosztowny materac, robisz coś, aby poprawić swoje zdrowie i komfort życia.

Własne opinie

Posiadasz swoje poglądy polityczne, myślisz sama o kwestiach wagi państwowej, czy nawet które dotyczą Ciebie, świata i umiesz przedstawić swoje przemyślenia. Nie przyjmujesz tego, co sądzą Twoi rodzice, czy przyjaciele – oczywiście słuchasz ich opinii, jednak to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Przepracowanie bolesnego rozstania

Przejście przez to co było złe samodzielnie (lub przy pomocy przyjaciół). Odparcie bólu, któremu nie udało się Cię zniszczyć, a który dał Ci siłę do zmian i nowego życia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę