Szczęśliwe powroty po rozstaniu. Czy jest szansa ?

Wyraźnie częściej zaczął postować w mediach społecznościowych

Do tej pory wrzucał posty incydentalnie? Rzadko ukazywał swoje życie osobiste, a teraz co chwilę chwali się, jak to świetnie się bawił? Tu koncert, tam piwko z kolegami, tu beztroski wyjazd na cały weekend? Czyni to wszystko na pokaz, żeby Ci dać dowód na to, że wcale nie jest mu źle z powodu waszego zerwania. Ma nadzieję, że zobaczysz te wszystkie informacje.

Wpadacie na siebie dość często

Szczęśliwe powroty po rozstaniu. Czy jest szansa ?

Jeśli dobrze się znaliście, on wyśmienicie wie w jakim miejscu oraz czasie będziesz. Jeżeli w gruncie rzeczy nie chciałby mieć z tobą nic wspólnego, unikałby tych miejsc jak ognia. On tymczasem cały czas staje ci na drodze. Bez wątpienia „przypadkiem”, jak mówi…

Spełnia również TWOJE marzenia

Ileż to raz powtarzałaś, że chciałabyś pojechać do Włoch? On dopiero co tam był. Mówiłaś, że marzysz o wyjściu do opery? On właśnie tam poszedł. I jakoś się o tym dowiedziałaś. Przypadek?

Jego przyjaciele Cię śledzą

Mogą to być też wasi wspólni znajomi, którzy informują go nie zawsze na jego prośbę, ale dopóki ich nie skarci, coś jest na rzeczy, co u ciebie słychać, jak sobie radzisz, czy tęsknisz. Jeśli wasi znajomi zawsze wam kibicowali, siłą rzeczy będą starali się, żebyście znów byli razem.

Nie pali mostów z Twoją rodziną

Z jakiej przyczyny on dzwoni do twojej matki, ojca lub brata? Czemu utrzymuje z nimi kontakt? Zapewne po prostu ich lubi, ale… nie ma to większego sensu, bo nie pozwala się odciąć od tego, co było. Najprawdopodobniej nie chce wypaść z obiegu. Mając relacje z twoimi bliskimi, ukazuje, że wciąż jest obecny w twoim życiu.

Dał sobie radę bardzo szybko

Jak zwykło się mawiać – klin klinem. Jeśli on błyskawicznie zaczął spotykać się z kobietą, którą dopiero co poznał, najwyraźniej rozpaczliwie usiłuje o tobie zapomnieć. To infantylne zagrywki i bardzo nieeleganckie w stosunku do tamtej osoby, ale cóż… Kto nadąży za facetami?

Jest bardzo, bardzo zazdrosny

Zobaczył cię gdzieś na mieście albo widział jakieś zdjęcie. A może usłyszał, że kręci się wokół ciebie jakiś facet. Ciągnie za język, robi ci wyrzuty, ma pretensje. Wszystko to oznacza, że nie uporał się z waszym zerwaniem i cały czas jesteś dla niego ważna. Koniec jest w chwili, kiedy pojawia się obojętność.

Nie chce gadać o sobie

Nie przechwala się, unika rozmów o chodzeniu na randki. Nawet jeżeli z kimś się spotyka, nie traktuje w poważny sposób i nie chce cię ranić. Jeżeli zatrzyma takie informacje dla siebie, istnieje większa szansa, że będzie potrafił cię odzyskać.

Jego zainteresowanie Twoją osobą wzrosło

Przed momentem się rozstaliście, a on regularnie próbuje dowiedzieć się, jak się czujesz i jak sobie radzisz – dzwoni lub pisze? Najwidoczniej pragnie, żebyś i ty zagadnęła o to samo. W dodatku chce wykazać się troską i skłonić cię do rozmowy na temat waszego zerwania.

Opowiada Ci o swoich kłopotach

Bezsprzecznie dobrze sobie przemyślał, z jakiego powodu doszło do zerwania i chciałby z tobą o tym podyskutować. Cóż, każdy może popełniać błędy. Najważniejsze, by się na nich uczyć.

Unika ludzi

Pozostaje w domu, nie goli się, nie spotyka się ze znajomymi niejednokrotnie nawet nie pojawia się w pracy? Prawdopodobnie uświadomił sobie, że popełnił błąd i jest przytłoczony tym, co się stało.

Wciąż jest wściekły

Chodzi o emocje. Do czasu gdy wciąż są widoczne, wciąż jesteś dla niego istotna. Niewykluczone, że to wcale nie ty jesteś odpowiedzialna za wasze zerwanie, lecz on już sam nie wie, co ma zrobić z tym, co czuje i musi przerzucić na kogoś odpowiedzialność. W sytuacji gdybyś nie była dla niego wciąż ważna i gdyby był zadowolony z tego, jak potoczyły się wasze losy, nie traciłby siły na to, żeby do ciebie wydzwaniać lub wysyłać gniewne SMS-y.

Pisze do Ciebie lub dzwoni jak jest pijany

Alkohol ułatwia nam relacje społeczne. Stajemy się bardziej otwarci i szczerzy. Mówimy to, co naprawdę myślimy. Jeżeli on wydzwania lub wypisuje do ciebie wiadomości gdy się napije, coś jest na rzeczy. Nawet jeśli są to obelgi, najpewniej nie daje sobie rady z emocjami. Trzeba by dokładnie przeanalizować, jak co on robi po wypiciu.

Stara się zmienić siebie na lepsze

Przypominasz sobie, jak się wściekałaś, że ciągle chodzi w tym samym? Że rzadko się goli lub niezdrowo odżywia? Jakim cudem, że teraz nagle wszystko to zmienił? Bardzo możliwe, że chce ci pokazać, że wziął sobie do serca wszystko to, o czym wspominałaś. Liczy, że dasz mu kolejną szansę.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę