Facet zrywa kontakt bez słowa…

To on w tym związku chciał być mężczyzną

W taki sam sposób, w jaki kobieta chce poczuć, że ktoś jest cały dla niej i dba o nią, mężczyzna pragnie, aby dała mu sygnał, że on jest jej jedynym tak silnym oparciem. Nie musisz mu tego wciąż powtarzać, wystarczy, że subtelnie dasz znać, że tak właśnie jest.

Próbowałaś go zmienić w inną osobę

Niestety, ale jeżeli nie zmienisz swojego podejścia, nikt z Tobą nie wytrzyma. Twój partner nie szuka drugiej matki, zwłaszcza takiej, która jest z nim codziennie i wciąż ma jakieś pretensje.

Facet zrywa kontakt bez słowa...

Zbyt szybko dałaś mu do zrozumienia, jak wiele dla Ciebie znaczy

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/dlaczego-on-mnie-zostawil/

To mężczyzna pierwszy powinien powiedzieć kobiecie, że ją kocha. Oczywiście w odwrotnym przypadku nie musi stać się nic złego i wyznanie nie musi doprowadzić do zakończenia relacji. Może się jednak zdarzyć, że on nie chce lub nie jest gotowy na poważne deklaracje. Wiążą się one z presją. Kiedy mężczyzna słyszy z ust kobiety: Kocham Cię, ma świadomość, że mówiąc to, pragnie ona usłyszeć, że jest to odwzajemnione. To wyznanie nie zobowiązuje do poważnych czynów, ale jest w pewien sposób wiążące. Poza tym on może pomyśleć, że jesteś nie do końca poważna, skoro tak szybko się zakochałaś.

Bez przerwy zarzucałaś go swoimi uczuciami

„Czy jestem dla Ciebie ważna?”, „Jak silne są Twoje uczucia?”, „Ale czy na pewno mnie kochasz?”. Zabawne, prawda? Ale niestety część kobiet sądzi, że częste powtarzanie tych dwóch ważnych słów przez mężczyznę powoduje, że związek jest stabilny. Nic bardziej mylnego. Pamiętaj też, że jeśli sama trzy razy dziennie powtarzasz mu, jak to szalejesz z miłości, po jakimś czasie on uzna to za nudne.

Nie chciał, abyś przez niego cierpiała

Twój były zostawił cię nagle, podając niejasne wyjaśnienia, ponieważ boi się, że będąc z tobą tak do końca szczerym, skrzywdziłby cię jeszcze bardziej… Kiedy kończysz relację z kimś, w głębi duszy wiesz, że jakichkolwiek powodów nie podasz,tak czy siakzranisz tę osobę… Ostatecznie dużo bardziej bezpieczną i delikatną opcją wydaje się „czuję, że związek to aktualnie nie jest to, czego w życiu pragnę… to nie twoja wina” niż „nie jesteś już dla mnie wystarczająco atrakcyjna i nudzę się z tobą”.

To nie była prawdziwa miłość

Może zdarzyć się, że on postanowi się rozstać, ponieważ zrozumie, że nie jesteś kobietą jego życia. To przykre, ale w tym przypadku nic raczej nie możesz już zrobić. Przekonywanie go do bycia z Tobą na siłę nie jest najlepszym pomysłem. Im silniej się do niego przywiążesz, tym bardziej będzie Ci ciężko żyć kiedy mimo wszystko okaże się, że jego podejrzenia co do tego, że Cię kocha były słuszne. Nie okazuj słabości, pogódź się z jego słowami i odejdź z dumą. Jesteś warta tego, aby być dla kogoś wszystkim, a także dostać miłość i po jakimś czasie z pewnością ją spotkasz.

Chciałaś go mieć na wyłączność

Powodem, dla którego mężczyźni często wycofują się z relacji, jest nadmierna zazdrość. Pamiętaj, że związek nie polega na stałym kontrolowaniu drugiej osoby. Musisz zrozumieć i akceptować to, że on może widywać się ze znajomymi bez Ciebie, nie dotrzeć na czas na umówione spotkanie, a nawet zapomnieć zadzwonić. To naturalne, ludzkie przewinienia, które nie powinny kończyć się Twoimi wyrzutami czy awanturą…

Miał swoje tajemnice

Bywa tak, że mężczyzna może ukrywać coś albo mieć kłopot, jakiego nie zamierza wyznać ukochanej, i wydaje mu się, że jedynym sposobem, jest zniknąć lub zostawić ją bez słowa po to, by nie dopuścić do tego, aby drążyła temat. Możliwe, że wyda ci się to rzadkim przypadkiem, ale tak nie jest. Przede wszystkim, jeśli ty i twój dawny ukochany macie za sobą niezbyt długi, lecz intensywny związek, a ty nie miałaś szansy poznać dobrze jego charakteru i każdego wątku z jego życia,możliwe, że coś przed tobą ukrywałi że to jest powód (lub jeden z powodów), dla którego zdecydował o odejściu. Może jest żonaty, ma narzeczoną albo inny sekret, jaki nie powinien wyjść na światło dzienne, niekoniecznie związaną z obecnością innych kobiet w jego życiu.

Poznał kogoś innego

Twój ex nie chce doprowadzić do wielkiej awantury, ukrywa coś wyjątkowo poważnego i nie chce cię zranić. Spotkał inną kobietę, postanowił, że chce z nią stworzyć coś poważnego i dlatego pomyślał, że najbezpieczniej będzie, jeśli powie Ci, że musicie się rozstać bez zbędnych wyjaśnień.

Twoje oczekiwania były zbyt duże

Nie ma nic złego w dużych oczekiwaniach co do relacji z facetem, ale trzeba wyznaczyć pewne możliwe do osiągnięcia granice. Tyczą się one zarówno sfery materialnej, jak i emocjonalnej. Partner może się przestraszyć, jeżeli będziesz od niego wymagać zapewnienia bardzo wysokiego poziomu życia, podobnie jak ciągłego spełniania twoich kaprysów, robienia tego, co chcesz i podzielania twojego zdania na każdy temat.

Nie byłaś lojalna

Nie powinnaś zapominać, że wierność jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie możesz ofiarować mężczyźnie w związku. I pamiętaj – on ciągle się Tobie przygląda i rozumuje mniej więcej tak: jeśli kobieta, którą kocham jest nielojalna wobec innych kobiet, na pewno nie będzie też lojalna wobec mnie.

Miał dość Twoim zmian nastroju

Faceci zwracają uwagę na sprawy ogólne, a panie mają skłonności do zajmowania się szczegółami. To oczywiście nie musi być problemem, pod warunkiem jednak, że o każdej swojej myśli nie będziesz informować swojego mężczyzny. On, mimo tego, że jest wyrozumiały, w którejś chwili może zacząć mieć Cię po prostu dosyć.

Zbyt szybko mu się oddałaś

Zbyt szybka uległość w sferze seksualnej sprawi, że on od razu straci Tobą zainteresowanie. Faceci nie lubią łatwych zdobyczy. Wolą kiedy kobieta wyznacza pewne granice i wbrew pozorom chętnie się do nich dostosowują. Oczywiście tylko w tych przypadkach, gdy mają poważne zamiary i nie interesują ich przelotne romanse.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę