Maż mnie kocha a ja go nie. Oznaki końca związku

Nie ma pomiędzy wami komunikacji

Dobra komunikacja to jeden z najważniejszych elementów każdego związku. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Kiedyś robiłaś to także dla siebie, a teraz myślisz, że wcale tego nie potrzebujesz.

Brak szacunku

W związku najważniejszy jest szacunek. Z biegiem czasu nie powinien on wcale się zmniejszać – wskazana jest odwrotna tendencja. Brak szacunku oznacza coś bardzo złego. To koniec miłości i nieważne, co do tego doprowadziło.

Nie macie ochoty na dotyk

A wręcz od niej stronicie. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko kwestie łóżkowe, ale też trzymanie się za ręce, przytulanie czy głaskanie.

Czujesz się kontrolowana

W zdrowej relacji każdy ma też czas dla siebie i może mieć swoje prywatne sprawy. Jeżeli tak oczywiste rzeczy stają się towarem deficytowym, wtedy jest dobrze zdecydować się by odejść.

Macie bardzo często odmienne poglądy

Nawet w najbardziej udanym związku nie musimy mieć identycznego zdania na każdy temat. Problem pojawia się wtedy, gdy wygłaszamy swoje zdanie i potrafimy się z tego powodu jedynie atakować.

Denerwujecie się z byle powodu

Maż mnie kocha a ja go nie. Oznaki końca związku

Każdy pretekst jest dobry, dlatego wciąż jest między wami gęsta i napięta atmosfera. Słowa i czyny partnera wydają ci się atakiem. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

Nie czujesz do niego pociągu seksualnego

Na początku pomiędzy partnerami jest duża chemia i wręcz nie mogą oderwać od siebie rąk. Po dłuższym czasie ona opada, ale to naturalna kolej rzeczy. Partnerzy nadal wzajemnie się pociągają – po prostu wielki ogień nieco przygasł. Jeżeli jednak na myśl o wspólnej nocy, ogarnia cię niechęć, to jeden z sygnałów, że już go nie kochasz.

Nie czujecie się już połączeni

Chodzi o słynne „to coś”. Poczucie, że jesteśmy bratnimi duszami i łączy nas coś magicznego, nad czym warto pracować.

Żyjecie w ukryciu

Nie da się być razem, chowając to przed całym światem. Mężczyzna powinien bez najmniejszych oporów mówić o was wszystkim swoim bliskim. Jeśli tego nie robi, to coś jest na rzeczy.

Przestałaś się o niego troszczyć

Kobieta, która kocha, czuje strach i jest jej przykro na myśl, że facet mógłby sobie kogoś znaleźć na boku. W sytuacji, gdy z jej strony nie ma żadnych uczuć, nie pojawia się żaden niepokój, smutek – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Życiowy partner staje się dla niej całkowicie obojętną osobą.

Nie umiecie się dogadać

Jeszcze jakiś czas temu rozumieliście się bez słów, a teraz nawet nie próbujesz walczyć o zgodę i porozumienie. Złe emocje są czymś absolutnie naturalnym w waszej relacji.

Samotność w związku

Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można mieć poczucie osamotnienia. Chodzi o taką sytuację, kiedy czujesz, że partner życiowy wcale Cię nie wspiera ani nie rozumie. Doskonale wiesz, że nie możesz porozmawiać z facetem na każdy temat, bo nie spróbuje on zrozumieć twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

Różnica zdań zawsze kończy się awanturą

Brak porozumienia to moment, kiedy warto przedstawić swoje racje. Ale wy już tego nie potraficie, bo od razu rozpoczyna się kłótnia.

Nie widzisz go w swojej przyszłości

Wyobrażenia i plany jakie wobec niego masz są dużą podpowiedzią na temat uczuć wobec mężczyzny. Poza tym jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne snucie planów oraz pragnienie tych samych rzeczy. Ludzie, których łączy miłość dzielą się ze sobą przemyśleniami dotyczącymi życiowych celów oraz opowiadają o marzeniach. Jeżeli między wami tego nie ma, to wyraźny sygnał, że funkcjonuje on tylko teoretycznie.

Nie możesz już być sobą

Powoli sobie uświadamiasz, że przestałaś tak naprawdę być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować relację w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku skazanego na niepowodzenie.

Nie ma w was chęci naprawy

Poddaliście się i oboje macie tego świadomość. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej osoby, która odważy się powiedzieć głośno: to nie działa, dajmy sobie spokój.

Twoi bliscy są przeciwko

Zwykle nie liczymy się z ich opinią, bo to przecież wyłącznie nasza sprawa. Pomyśl mimo wszystko, dlaczego wszyscy bliscy nie są do końca zadowoleni z twojego wyboru.

Wolisz spędzać czas w pojedynkę

Co czujesz, kiedy on powiadamia cię, że spędzi weekend w pracy, a nie z tobą? Jeśli to ulga, a nie rozczarowanie – sprawa jest ewidentna.

Denerwujesz się przez niego

Kolejną oznaką braku miłości jest to, że prawie każde jego działanie lub jego brak działa ci na nerwy. Wcześniej na niektóre zachowania faceta przymykałaś oko a może nawet niektóre z nich wydawały Ci się słodkie. Teraz, gdy o nich pomyślisz, ogarnia cię irytacja.

Myślisz o rozstaniu

Jakiś czas temu wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, natomiast obecnie myślisz raczej o tym, jak uwolnić się od partnera. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, jakby on zareagował i jakbyś się potem czuła.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę