Czy on ma kogoś innego ?

Spośród wszystkich możliwości zerwania, których można doświadczyć, niewiele może być tak ciężkich i traumatycznych jak niewierność. Najlepszym sposobem na obronę przed tego typu rozstaniem zdaje się być przewidzenie tego faktu. Chociaż spora część facetów może sądzić, że są bystrzy w tej kwestii, często istnieją poszlaki, które świadczą, że coś jest na rzeczy. Oto najbardziej charakterystyczne wskazówki, na które musisz uważać, jeśli masz obawę, że zostaniesz porzucona dla innej kobiety.

Ciągle brakuje mu czasu na Ciebie

Kiedy niewierni decydują się na skok w bok z ich głównego związku, dziewczyny, które rzucają, szybko dostrzegają, że ilość czasu spędzanego z ich partnerami kurczy się. Nie jesteś już priorytetem dla niego, gdyż on woli spędzać jak najwięcej czasu ze swoją przyszłą dziewczyną a nie z Tobą.

Czy on ma kogoś innego ?

Czujesz się odstawiona na boczny tor

Wiele ludzi jest w stanie wyczuć, kiedy są chciani, a kiedy nie są chciani w życiu partnera. Jeśli czujesz, że nalega na ciebie, abyś odeszła lub jeśli wciąż pomija Cię w swoich planach, to prawdopodobnie chce zakończyć wasz związek.

On się uczuciowo od Ciebie oddala

Gdy on decyduje się na „skok w bok”, zaczyna odsuwać się od Ciebie. To przejawia się na kilka możliwości, np. zmniejszoną ilością kontaktu wzrokowego, odmowy rozmowy z Tobą, lodowata postawa partnera wobec Ciebie i ogólnie zdaje się być mniej zainteresowany Tobą niż wcześniej. Prócz tego, że jest to klasyczny znak tego, że może z kimś się spotykać, jest to również dowód na to, że on nie myśli o waszej relacji dojrzale.

Nie chce mu się już starać

Czy uważasz, że jesteś jedyną osobą, która rzeczywiście pracuje, aby podtrzymać związek? Jeżeli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to może partner próbuje dać Ci pretekst, żebyś go rzuciła. Albo, co gorsza, mógł po prostu przestać interesować się do tego stopnia, że nie jest zainteresowany nawet utrzymywaniem pozorów.

Zwykł kłamać już wcześniej

Ogólnie rzecz biorąc, faceci, którzy są recydywistami jeśli chodzi o zdradzanie, są bardziej podatni na to, aby rzucić Cię dla innej kobiety. Jeżeli stale to robi to, musisz go rzucić zanim on rzuci ciebie.

Jesteście bardziej znajomymi niż parą

Ten znak jest wyjątkowy na kilka sposobów, lecz przede wszystkim z powodu tego, że może być tak samo przyczyną jego zdrady, jak również wskazówką, że to już koniec między wami. Jeśli regularnie odrzucałaś go w łóżku, to może to być przesłanka, że prawdopodobnie zostawi Cię dla kogoś wykazującego większe zainteresowanie. Jeżeli to się zaczęło, gdy utwierdziłaś się w przekonaniu, że jego potrzeby zostały zaspokojone, to sygnał, że dostaje to od kogoś innego i jest w trakcie procesu oddalania się od Ciebie.

Próbował Cię rzucić, ale nie potrafił podać powodów tego zachowania

Wiele razy, kiedy faceci chcą szybkiego zerwania bez żadnego znaku ostrzegawczego, to mogą to robić z powodu tej drugiej. Jeżeli podejmował próbę by zrobić wcześniej, to jest wysokie prawdopodobieństwo tego, że myśli by zrobić to ponownie.

Zobacz też: https://blog.otylia.pl/czy-on-spotyka-sie-z-kims-innym/

Jakaś osoba zaczęła mieć pierwszeństwo przed Tobą

Jest to jeden z największych znaków, iż inna osoba może zająć Twoje miejsce. Mężczyzna zwykle traktuje pierwszorzędnie kobietę, którą darzy uczuciem. W momencie gdy dojrzysz, że on wybiera jako priorytet kobietę, która nie jest Tobą, to jest niemal pewne, że on zaczyna coś do niej czuć. Jeśli próbowałaś porozmawiać z nim o zaprzestaniu widywania tej konkretnej kobiety, która coraz częściej spędza z nim czas, a on odmawia, to jasny sygnał, że w końcu skończy się to zakończeniem relacji.

Zaczyna ukrywać Cię przed widokiem publicznym

Jedną z rzeczy, którą wielu zdradzających czyni, kiedy porzucają swoją główną partnerkę dla drugiej kobiety, jest coraz rzadsze bywanie z Tobą w miejscach publicznych. Dzieje się to stadialnie, a mężczyźni niejednokrotnie decydują się na pozostawienie swoich żon w domu podczas spotkań firmowych.

Masz co do niego coraz gorsze przeczucia

Jest to zarówno oznaka zdrady, jak i przesłanka, że coś po prostu nie jest w porządku z waszym związkiem. Wiele osób, które zostało oszukane, wie kim była ta druga osoba. Można nazwać to przeczuciem czy też prostą obserwacją, ale najczęściej jest to po prostu dziewczyna, przy której czujesz się najbardziej niepewnie.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę