Czy pasujemy do siebie ? Numerologia

Macie wspólne poglądy

Zgadzacie się w kluczowych życiowych kwestiach. Wyznajecie jednakowe przekonania i poglądy w znaczących dla Was kwestiach. Na dodatek wasze spojrzenie na przyszłość kreuje się podobnie, posiadacie wspólne plany, cele i marzenia.

Sypialnia

Jeśli kobieta ceni sobie intensywny i czuły seks, a mężczyzna chce żywiołowych akcji, seksu analnego, BDSM, to szansa porozumienia jest nieznaczna. Ona nie powinna wyrażać zgody na coś, co budzi w niej niechęć, a on będzie z tej przyczyny odczuwał wzbierającą frustrację.

Czy pasujemy do siebie ? Numerologia

Macie zbliżone IQ

To ważne, abyście obydwoje byli w tej samej mierze inteligentni, ponieważ wtedy jesteście w stanie się porozumieć. Osoba, która jest zobligowana każdą pierdołę tłumaczyć osobie, która nie rozumie wręcz najbanalniejszych kwestii, prędko się irytuje rolą nauczyciela.

Ufacie sobie

Jesteście wobec siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie nawzajem. Nie stwarzacie sobie powodów do zazdrości i zwątpienia. Lojalność i uczciwość to źródło waszego związku.

Religijność

Takie same podejście do sprawy wiary jest bardzo znaczące dla pomyślnego związku. I nie chodzi w tej kwestii tylko o to, byście oboje byli głęboko religijni, ale o takie samo podejście do kwestii dobra i zła. Identyczny kodeks moralny to klucz do przygotowania trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Podejście do małżeństwa

Jeśli ona pragnie się ożenić, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Tak samo jak różnicie się podejściem do rodzaju ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, Ty chciałbyś go zawrzeć w urzędzie lub na odwrót. Szanse na to, że się porozumiecie są słabe.

Dieta

Ona uwielbia sushi, a on nie przepada za tym? Ona zajada się owocami morza, a on z chęcią jadłby każdego dnia w fastfoodach? To bardzo źle. Takie same nawyki żywieniowe to klucz do udanego związku. Jeśli zatem wy lubicie jeść to samo, jesteście szczęściarzami.

Macie podobne podejście do spędzania wolnego czasu

Jeśli jedno z was z chęcią leciałoby do Hiszpanii, a drugie po prostu wyjechało w rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie porozumiecie.

Chcecie mieszkać w tym samym kraju

On marzy o tym, by mieszkać i pracować w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Przejrzyj na oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z upływem czasu i tak będzie jej to wypominać.

Ciągle się kontaktujecie

W przypadku gdy ty i twój ukochany nieustannie do siebie dzwonicie i piszecie SMS-y to najlepszy znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty bez przerwy chciałabyś być z chłopakiem w kontakcie, a on redukuje ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Podobny stosunek do dzieci

Ważne, aby nie trafić na osobę o zupełnie innym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takiej sytuacji nie dojdziecie do porozumienia. Jeśli obydwoje pragniecie posiadać dzieci w przyszłości, gdy nadejdzie odpowiedni czas, to posiadacie właściwe podwaliny pod związek.

Macie zbliżone poczucie humoru

To bardzo istotne, aby jedno z was nie było potwornie poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie nieprzerwanie spierać. O wiele lepiej dogadują się osoby posiadające podobne poczucie humoru.

Dobrze się dogadujecie

Oczywiście odpowiednia komunikacja jest źródłem pomyślnej relacji. Potraficie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami niedomówień, sekretów i kłamstw. Jesteście w stosunku do siebie otwarci i szczerzy. Skupienie się słuchacie i wykazujecie uwagę tym, co ma do powiedzenia druga osoba.

Radzicie sobie z problemami

Mimo, że zdarza się, że się kłócicie, to okazujecie sobie szacunek wzajemnie i jesteście w stanie się porozumieć. Umiecie rozplątać waśnie i rozładowywać napięcie. Razem stajecie przeciwko wyzwaniom i przeszkodom na swej drodze.

Pracujecie w podobnych porach

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet chodzi do pracy po południu, to logiczne, że zostaje wam niedużo czasu na pogawędkę i spędzenie czasu wspólnie. Czy można w ten sposób funkcjonować na dłuższą metę?

Stosunek do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest silnie ukierunkowane na pieniądze, sukces i pragnie wyjechać do pracy za granicę, a drugie preferuje pracować w swoim kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli ukierunkowani na sukces albo wychodzili z założenia, że właściwa praca, którą lubicie absolutnie wam wystarcza.

Wspieracie się

Wzajemnie się mobilizujecie i zachęcacie do działania. Jesteście parą bez względu na okoliczności, jednocześnie w pozytywnych, jak i negatywnych przypadkach. Każde z was jest przekonane, że ma wsparcie w drugiej osobie i może polegać na nim w każdej sytuacji.

Spędzacie czas razem

Cieszycie się swoim sobą i lubicie spędzać wspólnie czas. Wszystkie wolne momenty próbujecie wykorzystać wspólnie. Nawet gdy jesteście zaganiani i macie niewiele czasu, jesteście w stanie wynaleźć dla siebie trochę czasu tylko we dwoje.

Jesteście ciekawi siebie

Bez ustanku jesteście siebie ciekawi i odkrywacie się na nowo. Dużo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i z chęcią słuchacie odpowiedzi. Pragniecie się jak najbardziej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę