Jak rozpoznać zdradę męża ?

Rozpoczyna pracę nad swoim ciałem i wyglądem

Zaczyna widocznie o siebie dbać. Nie chodzi tu tylko o to, że wychodzi z domu nienagannie ubrany, wyperfumowany, zaczął uczęszczać też na siłownię, biega, czy przeszedł na nową dietę. Zmartwić powinno cię także systematyczniejsze kąpanie się. To zachowanie może być spowodowane pragnieniem zmycia z ciała dowodów jakiejś kobiety – przede wszystkim jej zapachu.

Wyprowadza pieniądze z konta

Jak rozpoznać zdradę męża ?

Sprawdzając stan waszego konta, spostrzegasz, że on zaczął systematyczniej wyprowadzać większe sumy pieniędzy, nie oznajmił ci nigdy, na co je przepuścił. W jego kieszeniach odnajdujesz paragony z nieznanych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Manipuluje

Na twoje wątpliwości, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po pewnym czasie, byś przekopała jego komórkę/skrzynkę mailową. Jeśli jest ci niewierny, do pozostania w kontakcie z tą drugą kobietą i tak w pewnym momencie zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie miał żadnych dowodów na niewierność. Tak samo, jak i jego skrzynka mailowa.

Natychmiastowo pragnie służyć pomocą

Nigdy nie był specjalnie sympatyczny lub pomocny, teraz nieprzewidzianie stara się cię wyręczać, sugeruje pomoc, jest słodki i kochany? Za tak nagłą zmianą stanowiska może prawdopodobnie stać inna kobieta, a tym samym jego poczucie winy. Przyjaznymi uczynkami stara się wyciszyć wyrzuty sumienia.

Oznaki ewidentne

Najsilniej ewidentny znak oznaczający niewierność to na pewno ślady szminki na ubraniu, jak również perfumy jakiejś kobiety na jego ciele czy też na odzieży. W momencie kiedy wypatrzysz tego typu pozostałości, możesz poczuć się niemal w taki sposób, jakbyś przyłapała go na gorącym uczynku. W tej sytuacji należy albo momentalnie zabrać się za rozwiązanie z nim tej sprawy, albo chwilę odczekać i skupić się na tropieniu innych dowodów na to, że on faktycznie jest w stanie cię oszukiwać.

Bez przerwy sięga po komórkę

Nie rozstaje się z smartfonem, nawet w łazience. Często pisze lub odczytuje sms, dodatkowo, gdy rozmawia przez telefon, usiłuje, abyś nie słyszała tej rozmowy.

Buja w obłokach

Jest myślami gdzie indziej nawet wtedy, kiedy fizycznie jest w twoim pobliżu, nie widzi cię. Nieustannie jest zamyślony? Wydaje się, że cię słucha, natomiast nie słyszy tego, co mówisz.

Zaczyna Cię oskarżać

Zaczyna rzucać zarzutami, naskakuje na ciebie, przekonując, że twoja zazdrość jest wyimaginowana. Może się także przydarzyć, że to akurat on zaczyna oskarżać cię o zdradę. Robi to albo po to, aby odciągnąć od siebie twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on może cię zdradzać, zakłada, że ty tak samo jesteś do tego zdolna.

Nieoczekiwane zwiększenie godzin pracy

Jak do tej pory nie zdarzało się, żeby był specjalnym wielbicielem nadgodzin, natomiast od pewnego momentu wielokrotnie zostaje w pracy poza swoimi standardowymi godzinami? Jeśli jesteś przekonana, że w jego pracy nie przybyło mu natychmiastowo dodatkowej pracy, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, powinnaś przypuszczać, że to jedynie pretekst.

Zobacz też: Oznaki zdrady żony

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę