Energetyczne oczyszczanie domu

Afirmowanie i mantrowanie

Nie wystarczy tylko oczyszczać się z niekorzystnych energii. Trzeba też dbać o swoje wysokie wibracje. Świetnym pomysłem jest stosowanie afirmacji, czyli pozytywnych twierdzeń w momencie, gdy zaczynasz dzień, jesteś pod wpływem stresu, nerwów i innych negatywnych emocji. Możesz wykorzystać afirmacje, jakie są już gotowe. Możesz również wymyślać swoje własne afirmacje zgodnie z tym, czego akurat potrzebujesz. Będą idealne na początek dnia i do wykorzystywania ich w sytuacji, gdy masz poważne problemy. Warto też nauczyć się słuchania, czy też śpiewania mantr, pojedynczych sylab lub ich zlepków o wysokich częstotliwościach.

Energetyczne oczyszczanie domu

Natura w naszym życiu

Natura ma ogromne moce zmiany energii. Im częściej obcujesz z przyrodą, tym masz wyższą wibrację. Przyroda podnosi częstotliwość naszych wibracji; w taki sposób tworzysz pozytywną aurę wokół siebie. Równie istotne korzyści to zmniejszenie stresu, więcej optymistycznego myślenia, lepszy sen, większa pomysłowość i większa koncentracja.

Zobacz też artykuł o odpromiennikach: https://blog.otylia.pl/odpromienniki/

Kadzidła i kadzidełka

Możesz użyć lawendy, białej szałwii, jałowca czy też santo. Samo działanie unoszącego się w powietrzu dymu jest tutaj istotne, gdyż ma on odpowiednie właściwości uwalniające od złej energii. Wykonaj okrążenie po swoim domu i okadź wszystkie wybrane przez siebie miejsca. Jeśli uważasz, że jest taka potrzeba, możesz też okadzić sama siebie.

Wybaczenie innym krzywd

Każdy żal i złość, które w sobie nosimy bardzo źle wpływają na naszą energię. To istotna blokada, która trzyma nas w ryzach i nie pozwala się wyzwolić. Niszczy nas każdego dnia na nowo. Nie dość, że nie mamy miejsca w życiu na nowe doświadczenia, to jeszcze nasze rozżalenie przyciąga do nas negatywne energie. Z tego właśnie powodu powinniśmy wybaczyć i wyciągnąć wnioski z otrzymanej lekcji, zapamiętać jej przesłanie i zapomnieć o wszystkim, co było złe.

Dźwięki

Dźwięk ma znakomite moce oczyszczające. Spróbuj przejść się po mieszkaniu i używaj niewielkiego dzwoneczka w każdym pokoju i każdym kącie.

Ogień i świece

Oczyszczające właściwości ognia są doceniane od setek lat. Rzecz jasna, nie oznacza to, że masz rozpalić w swoim domu ognisko. W zupełności wystarczająca będzie świeca. Paląca się świeca nie tylko bardzo ładnie się prezentuje i tworzy klimat we wnętrzu – to właśnie jej płomień pozwala wprowadzić ład i porządek w mieszkaniu. Najlepiej w tym celu wykorzystać świecę woskową, ale równie dobrze możesz użyć w tym celu każdej białej świeczki, jak i zapachowej.

Talizmany i amulety

Amulety pomagają się uchronić przed negatywnymi siłami i złą energią, jaka nas otacza. Kamienie mają różne moce i działanie, niektóre z nich odbierają negatywną energię, która w nas się znajduje, a inne odbijają ją i uniemożliwiają przedostanie się do naszej aury. Można kupić gotowy amulet kierując się jego właściwościami lub stworzyć swój własny, od podstaw. Kupując gotowy amulet dobrze jest zdecydować się na taki, który zrobiony jest z kryształu górskiego, onyksu lub obsydianu. Amulet, który nosimy przy sobie, powinno się oczyszczać w wodzie z solą lub płukać pod kranem, chociażby raz w tygodniu.

Koty

Kot może naprawić energetykę w każdym miejscu, a robi to poprzez przekształcenie energii. Ludzie i koty to stworzenia w pewien sposób uzupełniające się. Kot lubi energie, które są niekorzystne dla ludzi i często ja pochłania. Ale nie lubi energii, która jest pozytywna i korzystna dla człowieka. Nie spędzaj zbyt wiele czasu w ulubionym miejscu wypoczynku kota. By się dobrze wysypiać, zobacz, które miejsce w domu jest tym wybranym przez kota i nie pozwól aby właśnie tam umiejscowione było łóżko. Natomiast spędzaj czas w miejscach, które koty omijają z daleka.

Kryształy górskie

Kryształ górski to wyjątkowy minerał, który pomaga usuwać energię z otoczenia. Kamienie porozkładaj w różnych częściach domu – przy łóżku, na biurku gdzie codziennie pracujesz, bądź przy stole, gdzie jadasz albo przyjmujesz gości.

Podjęcie decyzji

Jednym z najważniejszych działań musi być przede wszystkim silne przekonanie o tym, że chcemy pozbyć się złej energii ze swojego życia. Zdecydowane i dobre nastawienie jest najważniejsze. Tylko ono gwarantuje odpowiednią moc i siłę do zmiany swojej sytuacji. Większa wiara i przekonanie o słuszności podejmowanych kroków oznacza silniejszą magię ochronną.

Wietrzenie i sprzątanie

Brzmi jak coś oczywistego, mimo wszystko działa. Chaos oraz panujący dookoła nieporządek potrafią skutecznie zniszczyć dobrą energię w każdym pomieszczeniu. Jeśli ponadto nie nie ma w nim dostępu do świeżego powietrza, właściwie uniemożliwia to dokładne oczyszczenie mieszkania. Dlatego, jeśli przygotowujesz się do domowego oczyszczania, Pierwszym, co zrobisz powinny być gruntowne porządki. W zdecydowanej większości to właśnie domowe patenty oczyszczania energii są w zupełności wystarczające, aby poprawić jakość naszego życia i samopoczucia. W przypadku gdy będziemy oczyszczać nasz dom regularnie, sprawimy, że efekty będą o wiele bardziej widoczne. Schowaj rozrzucone, walące się po domowych kątach przedmioty do szaf, czy też do szuflad. Zetrzyj zalegający kurz, włącz odkurzacz, zetrzyj podłogę. Rzeczy, których prawie wcale nie używasz – możesz wyrzucić. Otwórz okna na oścież, pozwalając słońcu oraz świeżemu powietrzu zajrzeć do Twojego domu.

Roślinność

Rośliny to jeden z najłatwiej dostępnych znanych nam filtrów negatywnej energii. Pamiętaj, że to one wytwarzają konieczną nam do życia substancję – tlen. Im go więcej w Twoim powietrzu, tym będziesz się czuć zdrowiej, będziesz mieć więcej energii a Twoje zdolności poznawcze będą lepsze! Poza tym sprawiają, że wilgotność powietrza jest większa i pochłaniają substancje toksyczne.

Użycie soli kuchennej

Sól kuchenna może przydać się nam do skutecznego, domowego oczyszczania energii. Sól potrafi wchłaniać złą energię. Wystarczy, że do każdego zakamarka w pomieszczeniu wsypiesz niewielką ilość tej substancji. Zostaw ją na 2 dni. A co potem? Wystarczy, że ją usuniesz. Jeżeli zaś chcesz oczyścić sam siebie, dodaj garść soli do kąpieli w wannie, lub natrzyj się nią w czasie kąpieli.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę