Stawianie kart online. O czym pamiętać ?

Może minąć trochę czasu zanim zrozumiesz, co oznacza rozkład

Karty Tarota znaczą dużo rozmaitych sprawy, które są w stanie przekładać się na różnorakie aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie rozwikłać z marszu, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zobaczysz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz umieć zaobserwować powiązania między tym, co jak obecnie wygląda Twoje życie a tym, co pokazały karty.

Stawianie kart online. O czym pamiętać ?

Obejmij Nieznane

Kiedy idziesz na odczytywanie kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się wspaniale w odkrywaniu siebie poprzez archetypy, które karty Ci zilustrują.

Przygotuj swoje pytania

Przed dostaniem wróżby z kart tarota, trzeba zorganizować pakiet pytań, na które pragniesz osiągnąć odpowiedź. Pytania, które zorganizujesz będą kierunkiem Twojej wróżby. Dlatego kluczowe jest, abyś skupiła swoje myśli i zastanowiła się nad tym, na co pragniesz uzyskać odpowiedzi. Bądź dodatkowo uprzedzona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Wróżby mogą, ale nie muszę być dokładne

Funkcjonuje kilka metod na tasowanie kart i istnieje także sporo sposobów na poukładanie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i prezentowane może mieć wpływ na odczyt i są sytuacje, w których wizje mogą nie być do końca konkretne. W związku z tym, najkorzystniej jest przyjść bez żadnych żądań co do uzyskania odczytu.

Nie istnieją złe karty tarota

Istnieją karty tarota o nagannej reputacji, jednak musisz pojąć, że faktycznie nie ma niewłaściwych kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci nieczęsto oznacza dosłowną śmierć. Bardziej oznacza dużą zmianę w Twoim życiu, taką jak między innymi ukończenie studiów lub przeprowadzka do nowego domu. W związku z tym karta ta umie faktycznie wręczyć Ci sposobność zastanowienia się nad tym, jak możesz odmienić swoje życie.

Możesz czuć się świetnie

W czasie czytania kart tarota, możesz wyczekiwać zadowalającego, pełnego werwy uczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i zachęconą. W związku z tym po prostu zachowaj otwarty umysł i rozważ odczytywanie kart tarota jako coś dobrego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Pomoc w interpretacji rozkładów

Bądź życzliwa w stosunku do osoby, która Ci wróży i zaufaj jej, ponieważ będzie ona umiała udzielić Ci pomocy w kontekście tego, jak rozgryźć karty. Twoja relacja z tarocistką ma potężne znaczenie w procesie odczytaniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie w stanie lepiej Cię poprowadzić. Bądź pewna, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę