Najlepsza wróżka w Polsce – opinie i cechy

Troskliwe serce

Zdarzało się, że oszuści podszywający się pod tarocistów wykorzystywali tarota dla osobistej satysfakcji lub dla zysku. Zdroworozsądkowa i duchowo myśląca tarocistka nie powie swojemu klientowi tego, co pragnie usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, jak również będzie chciała odbyć rozmowę ze swoimi klientami poprzez kluczową i satysfakcjonującą dla każdego drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, gburowatości lub wymuszania, aby kontrolować przebieg wróżby.

Zobacz też: Czego nie przewidzi nawet najlepsza wróżka

Dobra wróżka jest obiektywna

Najlepsza wróżka w Polsce - opinie i cechy

Kolejną pozytywną oznaką doświadczonych wróżek jest sprawiedliwość. Oznacza to, że wróżka jest pełna zrozumienia, delikatna, obiektywna i nigdy nie będzie kładła nacisku na swoich klientów. Celem dobrej wróżki jest stworzenie porad, aby pomóc swoim klientom utorować drogę do następnego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka pełni także funkcję radcy, który kieruje swoich klientów z rozwagą i z wyczuciem w kierunku drogi do samospełnienia.

Szerokie horyzonty

Jeśli zamierzenia tarocistki są uczciwe i odpowiednie, a ona sama ma otwarty umysł, jej kontakty z klientem będą niezmiernie płynne, pouczające i ważne. Jednak, jeśli tarocistka jest narcystyczna, nietaktowna i egoistyczna, rozkład tarota może być odstręczający, a nawet szokujący dla klienta.

Używanie zrozumiałego języka

Ważna jest umiejętność porozumiewania się w taki sposób, aby klient poprawnie przyswoił to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Ważne jest też to, aby klient nie odczytał tego wszystkiego w negatywny sposób. Solidna wróżka nie mówi żargonem, o którym klient nie ma pojęcia. Używa nieskomplikowanych i skrupulatnych słów.

Umiejętności doradzania

Profesjonalna wróżka musi być odruchowo dobra w kontaktach z ludźmi, zwłaszcza jeśli ma wielkie doświadczenie życiowe. Musi zdawać sobie sprawę, czy może być bezpośrednia w stosunku do klienta, czy również powinna być bardziej uważna. Niektórzy ludzie lubią bezpośredniość, inni są zdezorientowani poznając negatywne wieści podczas rozkładu.

Bycie dobrym słuchaczem


Właściwa wróżka nie jest po to, aby ujawnić swoje nieprawdopodobne umiejętności, jest po to, aby dać klientowi niebywale potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co powie, zinterpretuje to swoimi słowami, jeśli to niezbędne. Autentycznie podejmie próbę by pojąć ich punkt widzenia. Co w takiej samej mierze jest kluczowe, musi również potrafić zatrzymać obiektywizm i patrzeć na sytuację neutralnie.

Tarocistka powinna znać swoje limity

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być też przerobione przez wolną wolę danej osoby i jej umiejętność do dokonywania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki absolutnie rozumieją, że ich klienci mają wolną wolę, a zatem mają umiejętność do rozeznania w swoich osądach.

Jest intuicyjna

Solidna wróżka łączy swoje przeczucie z własnym doświadczeniem życiowym. Nie mówi klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on akurat przechodzi i na tej zasadzie udziela mu porad. Zamiast tego pozwala, aby ta niemalże podświadoma informacja przepłynęła przez cały rozkład tarota.

Komunikacja na najwyższym poziomie

Profesjonalna wróżka musi radować się interakcją z ludźmi i musi być w stanie powiedzieć swoją wiadomość tak, żeby nie zostać negatywnie pojęta. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, interesuje ich zaledwie chwila, w której się z Tobą konsultują.

Wyjątkowo dobrze zna swoje karty


Zwiększa swój zasób wiedzy na co dzień, maluje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta sporo książek i przeprowadza rozmowę z innymi tarocistkami. A co najważniejsze: Praktyka, praktyka, praktyka.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę