Czy moje marzenie się spełni ?

Jasne, czasami fart i przeznaczenie odgrywają znaczącą rolę w spełnianiu marzeń (jeśli masz wiarę w tego typu rzeczy), jednak w większej części, by ziścić swoje pragnienia potrzeba wielkiej i ciężkiej roboty, fatygi i samodyscypliny. Pod spodem przyswoisz parę wskazówek jak sprawić, by Twoje sny się spełniły.

Zorganizuj przestrzeń na Twoje marzenia

Czy moje marzenie się spełni ?

Każdy z nas jest zabiegany. Rzeczy się nie zmienią, jeżeli nie odstąpisz w swoim świecie miejsca na swoje pragnienia, co może być równoważne z tym, że będziesz musiała pozostawić inne rzeczy. Nie możesz zrobić realnej, pomyślnej modyfikacji w swoim świecie, do czasu gdy nie nauczysz się odpowiadać „nie” każdemu lub obowiązkom, które pragną pochłonąć twoje godziny.

Zdefiniuj plan

Musisz zrobić dokładny plan roczny lub nawet posunąć się tak daleko, jak to tylko możliwe. Na przykład, jeśli Twoim pragnieniem jest wziąć ślub, to trzeba będzie zacząć rozpisywać programy budżetowania dla swoich oszczędności i zaplanować, jakie kroki masz zamiar podjąć w każdym miesiącu. Podobnie, jeśli myślisz o zrobieniu czegoś związanego z karierą, przykładowo opublikowanie powieści, powinnaś rozpisać (być może z dokładnością do siedmiu dni) działania, które zamierzasz zrealizować, aby ziścić swoje pragnienie. Stolica Włoch nie została zbudowana od razu.

Rób małe kroczki

Spełnianie pragnień to nie wyścig i nie musisz z kimkolwiek rywalizować. Normalne życie powinno być podtrzymywane, więc jeśli nie jesteś bardzo bogata i nie możesz sobie pozwolić na pozostawienie roboty, to powinnaś pozostawić swój wolny czas na powolną realizację swoich pragnień.

Nie zatrać koncentracji

Łatwo jest wrócić do domu z roboty, zjeść obiad oraz zgubić się w swoim ulubionym serialu. Daremne dni zamieniają się w bardzo długi czas i zanim spostrzeżesz, twoje pragnienia uciekają do krainy nicości. Tak, możesz być osłabiona, ale jeżeli naprawdę chcesz, żeby Twoje marzenie nabrało rozpędu, to powinnaś zaangażować w to ciężką pracę. Jeżeli odpycha Cię wysiłek, jaki trzeba włożyć w realizację Twojego pragnienia, to być może nie jest ono dla Ciebie tak istotne, jak myślałaś.

Zaufaj ekspertowi

Nastąpił moment, żeby porozmawiać z konsultantem. Znajdź kogoś, kto już obeznany jest w dziedzinie, w której pragniesz się odnaleźć, lub kogoś, kto ma dużo wiedzy lub doświadczenia w tej dziedzinie. Jeśli Twoje marzenie jest związane z interesem, możesz zapytać o wskazówkę związaną z karierą od kobiet odnoszących sukcesy, które znasz, lub jeśli Twoim życzeniem jest posiadanie dziecka, możesz zamówić wizytę u specjalisty bądź położnej, by nabyć większą wiedzę w tym zakresie.

Dowiedz się dokładnie, co jest Twoim marzeniem

Czasem ludzie są obdarzeni wiedzą, co chcieliby realizować w życiu już od dzieciństwa, a inni nie wiedzą. Jeżeli jesteś w tej drugiej części ludzi, nie ma powodu do obaw, to znaczy, że nie poznałaś do tej pory swojej niszy. Musisz dlatego dowiedzieć się, co ściśle jest Twoim pragnieniem. Istnieje dużo możliwości, aby tego dokonać, dlatego, że często marzenie pojawia się znikąd. Świetnym rozwiązaniem na start byłoby poszerzenie swoich horyzontów przy pomocy wyprawy i poznania innych miejsc i tego, jak żyją inni ludzie. Odbycie wyjazdu w pamięci do lat dzieciństwa i przypomnienie sobie tego, co kochałaś w tym czasie robić jako dziecko również będzie świetnym pomysłem.

Nie bój się podjąć ryzyka

Wybieranie okazji może być przerażające, jednak jest też niemożliwie satysfakcjonujące. Za każdym razem, gdy podejmujesz ryzyko, które Cię straszy, doświadczasz, że rzadko było ono tak paraliżujące, jak sobie myślałaś, a dzięki temu Twoje życie poszerza się nieco bardziej.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę