Czy ktoś mnie przeklął ? Objawy

Dziwne płyny rozlane na progu Twojego domu

Czasami czarownica może użyć zaklętych eliksirów, aby rzucić urok na ciebie lub twoje terytorium. Aby tego dokonać, ciecz powinna zostać rozlana wokół Twojego domu lub na twoim progu. Dostrzeżenie tego pokroju płynów wraz z żelaznymi gwoździami lub potłuczonym szkłem może oznaczać, że ktoś stara się rzucić na ciebie klątwę.

Brakujące przedmioty prywatne

Czy ktoś mnie przeklął ? Objawy

Bielizna lub odzież (zwłaszcza używana) przenoszą mocny ślad energetyczny. To samo dotyczy twoich niezwykle osobistych rzeczy (na przykład zegarka). Ta wasza gęsta energia może być użyta niczym ogniwo w rytuałach, jednakowo w dobrych jak i złych celach.

Chorujące rośliny i drzewa

Jeśli zdrowe rośliny domowe chorują bez dokładnego powodu, na początek musisz sprawdzić glebę.
Zdarza się tak, że złe wiedźmy „pod przykrywką” chcą zakopywać magiczne rzeczy w roślinach domowych. Rośliny domowe łatwo więdną, ponieważ nie mają skutecznego sposobu na oczyszczenie swojej aury. To one jako pierwsze zostają narażone na chorobę. Zbadaj glebę i doniczkę. Jeżeli zostanie dostrzeżony zaczarowany lub nieznany przedmiot lub płyn zmobilizuj się na oczyszczenie. Wyrzuć ten przedmiot. Porozmawiaj ze specjalistą, jeśli więcej roślin jest dotkniętych.

Napotykasz mroczne omeny

Zauważenie niebieskiego motyla jest omenem, że działa tu magia. O ile magia nie jest twoja, miej na uwadze, że możesz być zobligowana do czytania między wierszami. Wrony i sowy są również przywoływane przez magię, jednocześnie pozytywną jak i negatywną. Jeśli sowa skrzeczy przed świtem lub kruk przypadkowo przekroczy twoją drogę to również jest omen. Dostrzeżenie ciemnego żółtka jajka uchodzi za mroczny omen czarnej magii. Jest to również sposób, aby dowiedzieć się, czy jesteś przeklęta.

Nagłe bóle niewiadomego pochodzenia

Niekiedy atak magiczny czyli klątwa wchodzi w interakcję z twoją matrycą energetyczną, co ewentualnie jesteś w stanie odczuwać jako ból. Ten ból jest tak naprawdę sygnałem od twojej aury, że wydarzyło coś złego. Przede wszystkim jeśli ten ból nie da się porównać do czegoś, co jak do tej pory czułaś lub dotyka części twojego ciała, która jest w 100% sprawna. Każdy ból musi być najpierw zbadany przez specjalistę medycznego. Monitoruj ból. Kiedy zaczął się objawiać? Czy wystąpił podczas pełni księżyca? Sporządzaj notatki. Oczyszczaj i osłaniaj swoją aurę.

Amulety znikają lub się łamią

Amulety noszone są po to, aby to one odniosły wszystkie szkody, a nie osoba lub dom, który chronią. Z racji tego również, gdy amulet się łamie lub znika, świadczy to, że jego energia została zużyta. Wymień amulet na nowy i nigdy nie naprawiaj złamanego amuletu.

Straszny przedmiot w Twoim domu

Czarownice, które obierają cię za cel, muszą osiągnąć łączność, aby owocnie cię przekląć. Aby tego dokonać, muszą zastosować kilka sposobów. Najczęstszym przyrządem czarownic jest strach. Strach jednoczy ludzi. Jeśli czujesz się przeklęty, to jest to jak samospełniająca się przepowiednia. Z psychologicznego punktu widzenia, gdy wiemy, że jesteśmy łatwym kąskiem, możemy wykazywać zachowania identyczne jak przeklęci ludzie. Zadzwoń na policję, jeśli domyślasz się, że ktoś włamał się do twojego domu i zostawił coś przerażającego, aby cię dręczyć. Trzeba zgłosić każde ewentualne „włamanie”, a co więcej akt wandalizmu. Pozbądź się upiornego artefaktu. Uwaga: Za żadne skarby nie wrzucaj przeklętego artefaktu do jeziora.

Znikające fotografie

Istnieje opinia, że fotografie (przede wszystkim te starsze lub niecyfrowe) posiadają coś z twojej energii eterycznej. Są one w stanie autentycznie funkcjonować jako łącznik z fotografowaną osobą, zwierzęciem lub miejscem. Jest to brane jako punkt najważniejszy dla wielu rytuałów, w tej samej mierze dobrych jak i złych. Z tego względu również zaginione zdjęcia z twojego pokoju lub mieszkania oznaczają, że ktoś jest w stanie je zdobyć, aby wykorzystać je do mrocznych rytuałów.

Zwierzęta się dziwnie zachowują

W sumie klątwa przyciąga jednostki o niskiej wibracji, które czają się wokół przeklętego celu. Z tego względu zwierzęta, które są bardziej wrażliwe na duchy lub energie, zachowują się niespodziewanie. Przyjrzyjmy się kilku poniższym przykładom: Ptaki – głównie kruki – latające wokół twojego mieszkania lub ogrodzenia. Psy szczekające w eter. Przynajmniej tak ci się wydaje… Mrówki (przede wszystkim czerwone) zajmujące miejsce (w którym ich przedtem ich nie zaobserwowałaś). Podglądaj z uwagą zachowanie zwierząt. Postaraj się rzucić zaklęcie oczyszczające lub polać dom wodą święconą.

Dziwna symbolika na Twoim domu

Wiedźmy mogą potrzebować „oznaczyć” twoje terytorium za pomocą swoich nadprzyrodzonych znaków. Znalezienie magicznych talizmanów nieznanego pochodzenia w twoim otoczeniu oznacza, że przebywała tam czarownica lub ktoś, kto usiłuje ją naśladować. Symbol ten jest prawdopodobnie wyryty nożem (rytualnym sztyletem) lub narysowany magicznym tuszem. Niezależnie od „klątwy”, zadzwoń na policję, jeśli myślisz, że powinnaś zgłosić wandalizm, który wydarzył się na twojej posesji. Pozbądź się upiornych symboli – usuń je. Po uprzątnięciu miejsca rzuć na nie wodę święconą.

Śnisz o sytuacji w której ktoś Cię przeklina

Często czarownice, które przeklinają, są rozgniewanymi ludźmi, którzy są skorzy do robienia błędów. Z tego względu co więcej nie zacierają one wszystkich swoich śladów. Z racji tego przeklęty cel jest w stanie gorliwie zauważać go w swoich snach. To może być znak ostrzegawczy.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę