Rozkład tarota: Czy on mnie zdradza ?

Rozkład kart na to czy on mnie zdradza

Z dużą dozą pewności znasz niewątpliwe oznaki zdrady, takie jak przebywanie na portalach randkowych długo po wejściu w związek lub późne powroty do domu bez logicznego wyjaśnienia. Ale aby naprawdę przyłapać niewiernego partnera, warto rozpoznawać drobne oznaki, które nie są tak oczywiste. Poniższe wskaźniki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć sensowne wyjaśnienia, lecz jeśli twoje odczucia rzeczywiście usiłują dać Ci wskazówkę, mogą okazać się bardzo pomocne.

Romans dał początek Twojemu związkowi

Rozkład tarota: Czy on mnie zdradza ?

Wiele ludzi uważa, że powiedzenie „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest zgodne z prawdą. Jest to poważna oznaka tego, że ten ktoś może być niewiernym… również Tobie.

Problemy w związku nagle przestają mieć znaczenie

Zdradzani ludzie często są zaskoczeni, w momencie kiedy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ myśleli, że wszystko układa się bez zarzutu podczas gdy, zdrada się rozpoczęła. Ale czasami motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w relacji, są zaspokajane gdzie indziej.

Nie chcą Ci się zwierzać

Mniejsza skłonność do omawiania z tobą kłopotów może być sygnałem, że twój partner ma innego powiernika. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to sugerować zdradę emocjonalną.

Chce spróbować nowych rzeczy w sypialni

W rzeczy samej jest opcja, że po prostu chcą spróbować czegoś nowego. I jeśli tylko jesteś w to zaangażowana to świetnie. Natomiast kolejne oznaki niewierności wspólnie z bardzo zauważalną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że uczą się tego od innej osoby i odkrywają nowe rzeczy, które lubią.

Zdradzanie było akceptowane w ich rodzinie

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, w której rodzice nie byli sobie wierni a pomimo to, nadal byli małżeństwem, to możesz mieć powody do obaw, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

Nagle zaczynają Cię krytykować

Osoby niewierne często próbują usprawiedliwić swoje postępowanie, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie mieli wyboru. Często ma to miejsce w sytuacjach, w których osoba niewierna czuje, że jest zakochany w swojej kochance, ponieważ ma poczucie, że jego romans jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Bardziej o siebie dbają

W momencie gdy Twój partner znów zaczyna chodzić na siłownię, inwestuje w nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to równać się z tym, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Boją się konfrontacji z Tobą

Ktoś, kto nie zdradził, z pewnością będzie miał logiczne wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, ponieważ odkryłaś jego przykrywkę. Bardzo często zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i denerwują się twoimi pytaniami. Niejednokrotnie próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Nagle zainteresował się gotówką

Niewierni partnerzy niejednokrotnie posługują się gotówką, gdy zabierają drugich partnerów na randkę, aby ich partnerzy nie mieli wglądu do ich wydatków. Lecz jeśli macie wspólne konto finansowe, masz możliwość obserwować wzrost wypłat z bankomatów.

Często sugeruje Ci, że to Ty go zdradzasz

Poza tym, że jest to powszechna projekcja, takie postępowanie służy dwóm celom. Osadza Cię w defensywie, więc nie masz możliwości wziąć pod uwagę alternatywnej opcji. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który zawsze jest wierny. Możliwe, iż jest to prawdziwa reakcja na zrozumienie, że skoro jemu upiekło się ze zdradą, to tobie pewnie też.

Mają kiepską pamięć do tego, co już mówili

Jeśli twój partner często rozpoczyna opowiadanie od pytania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to wiązać się z tym, że ma trudności ze śledzeniem wielu wersji zdarzeń.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę