Sprawdzona tarocistka. Dlaczego warto ?

Autorefleksja

Poszukując wiedzy i ukazując prawdę, wkrótce wynajdziemy nasze własne, świecące światło. Naszym finalnym celem staje się umiejętność sugerowania wskazówek zagubionym, pocieszania cierpiących i dodawania otuchy złamanym sercom.

Rozczarowanie w życiu

W pewnym momencie życia niemalże każdy zaznaje utraty i złamanego serca. Kiedy wszystko się wali, wróżba z Tarota będzie umiała pomóc Ci uwolnić się od cierpienia i na nowo pozyskać wiarę.

Zdobycie nowego przeżycia

Odważ się na coś nowego! Na pewno istnieje w Twoim życiu dziedzina, która zdaje Ci się , że jest martwym punktem. Przeciwstawianie się wobec zmian doprowadza zaledwie do letargu. Tarot funkcjonuje jak niewiarygodna latarka, odsłaniając blokady na drodze i odkrywając możliwości. Za cenę kilku drogich kaw jesteś w stanie doświadczyć czegoś, co faktycznie może dać dużego kopa energetycznego! W końcu świeże spojrzenie może okazać się dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby wypuścić na zewnątrz swojego rewolucyjnego ducha.

Sprawdzona tarocistka. Dlaczego warto ?

Zachęca do mówienia za siebie

Tarot naciska, abyśmy odnaleźli swój głos, ale unikali dotkliwych słów. Karty zachęcą nas do zaabsorbowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspomagają naszą zdolność do ulokowania emocji na bok, bycia sprawiedliwym i zrównoważonym w naszych wyrokach, powściągliwego wykorzystywania słów i zawiązywania decyzji z przekonaniem o ich zasadności.

Jasność w życiu

Niegłupi umysł jest wspaniałym instrumentem. Jest to bezcenna umiejętność, aby być w stanie postanawiać szybkie i stanowcze decyzje, a następnie jasno wyrażać swoje zdanie i pragnienia. Przesłania Tarota wyznaczają, abyśmy stosowali godność i szacunek do naszych procesów decyzyjnych. Kiedy rozważamy wybory, musimy podążać za naukami kart, odpychając nasze emocje na bok, pozwalając instynktowi rozświetlić ciemność i przymykając oczy na odwrócenie uwagi. Rozkład tarota udzieli Ci pomocy w taki sposób by zdobyć spokój i rozwiązanie w trudnych sytuacjach.

Zdjęcie blokad w życiu

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która jest ślepą uliczką, związki pokroju „lepszy rydz jak nic”, złe warunki lokalowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota umie udzielić Ci pomocy tak by ponownie zyskać energię.

Życie w zgodzie z samą sobą

Życie w cnocie wymusza, aby to, co wychodzi z Twoich ust, myślisz i robisz, było w zgodzie ze sobą. Aby zdobyć ten wzniosły styl życia, należy odkryć i pozyskać swoje faktyczne „ja”. Czasami nie jest to takie łatwe. Presja społeczna i niecne miary sukcesu są w stanie odwrócić nas od naszej prawdziwej natury. Strach przed odrzuceniem, strach przed niewpasowaniem, poczucie klęski mogą wejść bez zaproszenia do naszego umysłu i okraść nas z radości. Tarot sugeruje oczywiście środki zaradcze i jest w stanie nas wepchnąć z powrotem na mocniej zrównoważone tory.

Poszukiwanie i delektowanie się mądrością

Co jest takiego pokręconego w szukaniu mądrości? Co jest nietypowego w uczeniu się i dyscyplinie? Zastanów się nad możliwością jaką jest życie wyzute z mądrych wskazówek lub wiary w siłę wyższą… Tarot pomaga nam zrozumieć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zwykle bywa, może być także znaczące i istotne.

Dobra zabawa

Tarot potrafi ofiarować Ci powodów do imprezowania! Wesołość i śmiech są ważnymi skutkami postawienia kart. Twoja sesja wesprze Cię duchowo i sprawi, że poczujesz się jakbyś już nie była ociężała. Tak, Tarot kocha się bawić. I po właściwym odczycie, Ty również będziesz.

Wzbogacenie wewnętrzne

Wszyscy musimy ćwiczyć ulepszanie się. Chodzi tutaj o to, że trzymamy się tylko tych rzeczy, które są nam potrzebne, jakie wykorzystujemy lub które uwielbiamy. Nieporządek, rupiecie, niepotrzebne przedmioty – wszystko to należy wywalić lub oddać do utylizacji. Gotówka w naszych portmonetkach i pieniądze w naszych bankach powinny być traktowane z szacunkiem. Po sesji z kartami poczujesz się zainspirowana do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

Uwolnij się od tego, co Ci szkodzi

Nie, karta Śmierć NIE sugeruje, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia jest w groźnym zagrożeniu. Przesłanie tej karty ma swoje powiązanie w kwestii naszej potrzeby uchronienia się od złych przekonań, niezdrowych związków, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co powstrzymuje nas przed życiem pełnią życia.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę