Moja przyszłość tarot

Czy powinnam się bać przyszłości ?

Co jest najbardziej fatalnym, co mogłoby się zdarzyć? Wiele z naszych przyszłych strachów, nawet gdyby się spełniły, nie są zagrażającym życiu wyrokiem śmierci, za jaki je bierzemy. Owszem, istnieją pewne scenariusze i sytuacje, które mogłyby negatywnie wpłynąć na nasze życie, ale może to, co potencjalnie okropne, jest tylko niewygodą, a nie doświadczeniem niszczącym istnienie. Najgorsze scenariusze czasami się ziszczają – nie należy zatem obawiać się ich nieustannie.

Wizualizuj pozytywny wynik

Moja przyszłość tarot

Wizualizowanie jest czymś więcej niż tylko marzeniem, ale w realiach praktyką i projekcją rzeczywistości, której pożądasz w sposób zamierzony. Ważne jest doświadczanie emocji i odczuć związanych ze zwycięstwem, nawet zanim ono zaistnieje.

Martwienie się bez potrzeby nie pomaga

Nigdy nie zapominaj, że Twoje wielkie obawy rzadko się ziszczają. Rzeczywistość jest taka, że większość z nas martwi się o rzeczy, które najprawdopodobniej nigdy się nie wydarzą. Rzeczywistość może być dziwniejsza od fikcji, ale fikcja będzie bardziej przerażająca niż to, co realne.

Nie wahaj się prosić o pomoc

Czasem wędrujemy przez życie czując w sobie pewien niepokój i nie mamy nawet odwagi, aby najpierw powiedzieć sobie, że się boimy. Kiedy już będziesz wystarczająco odważna, przekonasz się, że możesz znacznie wyraziście obejrzeć rzeczy, których chcesz, aby zwyciężyć swoje obawy. Co ważniejsze, często rozpoznasz, że być może będziesz musiała poprosić o pomoc do obcych osób. To normalne, jesteś przecież istotą ludzką.

Zamień zmartwienia na pracę

Cierpiąc nieraz na problemy ze snem niejednokrotnie wywołaną określonymi obawami lub napadami melancholii, można zrozumieć, że praca jest najlepszym antidotum na zamartwianie się. Niezależnie od tego, czy chodzi o pozyskanie odwagi, by stawić czoła temu, czego się obawiasz, poprzez celowe działania nad tym, zaangażowanie umysłu w coś interesującego, czy też aktywność fizyczną, poczujesz się o wiele lepiej, gdy znajdziesz sobie inne zajęcia. Działania zawodowe mają kojące oddziaływanie. Dzięki nim wszystko układa się lepiej. O tym nigdy nie wolno zapominać, a nadmierne rozpamiętywanie źle działa na psychikę. O tym mówią zawsze specjaliści. Należy słuchać osób mających wiedzę.

Nie zapominaj o medytacji

Znanych jest mnóstwo badań psychologicznych i medycznych, które pokazują, że duchowość pomaga wielu osobom szybciej leczyć nawet fizyczne dolegliwości, więc z pewnością może pomóc w przyszłych strachach. Dla osób, które tego nie podjęły, samo siedzenie oraz oddychanie wydaje się czynnością bezcelową. Regularna medytacja działa wielkie cuda.

Bądź tu i teraz

Większość naszych lęków wypływa z naszego niedoboru wiedzy na temat pewnych rzeczy, w połączeniu z niezdolnością do wglądu w to, co da nam przyszłość. Prawda jest taka, że bez względu na to, jak na to spoglądasz, możesz zrobić tylko to, co możesz zrobić dzisiaj. Jeśli nie możesz nic zrobić ze swoimi teraźniejszymi obawami, idź na spacer, pobiegaj lub się zdrzemnij. To najlepsze wyjście dla Ciebie. Takie rozwiązania są jak najbardziej polecane.

Pamiętaj, że jesteś silna i odważna

Wszyscy czuliśmy się pokonani. Bycie odważnym oznacza, że robisz to, co możesz, z tym, co posiadasz, niezależnie od tego, jak się czujesz. I być może najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać jest to, że nikt inny nie może Ci jej podarować, musisz ją podarować sobie sama. Aby stawić czoła swoim obawom i swojej przyszłości, musisz zrozumieć, że możesz to zrobić. Odwaga, siła, wewnętrzna spójność są niezmiernie ważne dla każdej osoby. Pozwalają one przetrwać najbardziej nawet trudne miesiące. Każda osoba może funkcjonować tak, jak potrzebuje. Musi wyłącznie zadbać o swoje sprawy i nie żyć lękami. Tylko takie podejście da wyczekiwany sukces w układaniu układaniu własnego życia.

Pomyśl, kiedy ostatni raz się czegoś bałaś

Pomyśl o ostatnim razie, kiedy się bałaś, co się stało? Prawda jest taka, że udało ci się przetrwać. Może masz przekonanie, że mogłaś przegrać lub sprawy nie ułożyły się tak, jak powinny. Może nie zawsze przegrywamy, bo nie jesteśmy wystarczająco dobrzy. Może przeżywamy porażkę, ponieważ jest inna droga, którą powinniśmy obrać.

zamów wróżbę jak zamówić moją wróżbę