NUMEROLOGIA PARTNERSKA

Numerologia partnerska wróżki Otylii - Dzięki niej i Tarotowi odpowiem na Państwa pytania
Serdecznie zapraszam do dyskretnego poznawania JUTRA...
zamów wróżbę

Numerologia jest nauką, która bazuje na prognozowaniu przyszłości oraz obecnych wydarzeń za pomocą cyfr i liczb. Głównym założeniem nauki jaką jest numerologia jest fakt, że to właśnie cyfry i składające się z nich liczby mają najważniejszy wpływ na decyzje jakie podejmujemy w życiu. Data urodzenia, liczby zawarte w adresie, długość imienia i nazwiska... można by wymieniać tak bez końca.

zamów wróżbę Jako tarocistka z powodzeniem wykorzystuję podpowiedzi numerologiczne, dzięki którym moje wróżby stają się bardziej precyzyjne i rzetelne. Numerologia pomaga mi w określaniu kierunku jaki mam obrać przy interpretacji rozkładu kart tarota, dlatego zawszę proszę swoich klientów o niezbędne minimum a jest nim: imię oraz data urodzenia.

Liczba numerologiczna

Na moim blogu opracowałam wszystkie liczby numerologiczne. Poniżej odnośniki do każdej z nich:

Numerologiczna 1
Numerologiczna 2
Numerologiczna 3
Numerologiczna 4
Numerologiczna 5
Numerologiczna 6
Numerologiczna 7
Numerologiczna 8
Numerologiczna 9
Numerologiczna 11
Numerologiczna 22
Numerologiczna 33
Numerologiczna 44

Horoskopy partnerskie

Numerologia partnerska opiera się na określeniu horoskopu partnerskiego w związku uczuciowym. Dzięki datom urodzenia partnerów jak i ich imionom oraz pytaniom dotyczącym przyszłości związku mogę odczytać z kart Tarota jaka przyszłość czeka daną relację emocjonalną. Zadziwiająca skuteczność Tarota w połączeniu z numerologią skutkuje trafnymi prognozami dotyczącymi relacji małżeństw, narzeczeństwa lub innych związków miłosnych. Serdecznie zapraszam do skorzystania z wróżb partnerskich jeżeli nurtują Państwa pytania dotyczące przyszłości Państwa życia emocjonalnego.

W jaki sposób ZAMÓWIĆ WRÓŻBĘ ?

Jeżeli są Państwo gotowi dowiedzieć się istotnych informacji na temat przyszłości to zapraszam na moje wróżby. Wróżba przez e-mail pozwala przy zachowaniu dyskrecji zmierzyć się z trudami jutra już dzisiaj. Jak zamówić wróżbę ? Wszystkie informacji na temat ceny, terminu realizacji itp znajdą Państwo w dziale: zamów wróżbę

Dopasowanie numerologiczne

Każda cyfra w naszym życiu ma znacznie. Numerologia czy też cyfrologia to wróżby z cyfr, wróżby z imion, dat urodzenia, numerów zamieszkania. Portret numerologiczny powstaje w oparciu o liczby, które towarzyszą nam od urodzenia. Na podstawie numerologii można również ustalić dopasowanie numerologiczne.

zamów wróżbę

wróżba miłosna

opinie o mnie
zamów wróżbę


wróżka

Zapraszam również na nową odsłonę mojej strony: otylia.net

Dobra i prawdziwa wróżka z polecenia to najlepsza rzecz, której nie znajdziesz w miejscach typu salon wróżb. Dziś znajdziesz ją on line. Karty tarota przez internet to nie to samo co wizyta osobista, ale jakość i atrakcyjne ceny wróżb mogą spokojnie ją zastąpić. Jeżeli posiadasz namiary na dobrą wróżkę to poproś ją o postawienie kart tarota. Moja oferta obejmuje przepowiadanie przyszłości dla par, doradztwo finansowe i porady miłosne. Jeżeli interesuje Cię twoja przyszłość to prześlij mi pytania na maila. Zapraszam serdecznie


Oceń mój serwis:

Wróżka Otylia
4 stars
Ocena: 4 Głosy: 139

Prawa autorskie: Wróżka Otylia 2008-2021 - wróżenie z kart tarota

Mój e-mail: wrozka@otylia.pl


staty